Zamknij
REKLAMA

Szybsze pranie i prasowanie – 3 przydatne akcesoria

11:13, 16.10.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Pranie i prasowanie to czynności, za którymi nie każdy przepada. Podpowiadamy, jak sobie je uprzyjemnić i znacznie skrócić czas, jaki jest potrzebny na ich sprawne ukończenie.

Prasować i prać nie każdy lubi, ale każdy od czasu do czasu musi się tym zająć. Zwłaszcza prasowanie bywa żmudne i wymaga sporej dozy cierpliwości, a nawet perfekcjonizmu. Wygładzanie zmarszczek na materiałach i zaprasowań bywa frustrujące, podobnie jak oczekiwanie na wysuszenie odzieży w chłodniejsze czy wilgotniejsze dni. Na szczęście istnieją sposoby, by uczynić ten proces znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym. Jest to możliwe dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom.

W co warto zainwestować?

1. Dobra suszarka do ubrań

Wcale nie musi być elektryczna! Jest wiele tradycyjnych suszarek, które podołają nawet dużej ilości ubrań. Suszarki stojące nie zużywają prądu, a przy tym są kompaktowe – po tym, jak ubrania wyschną, możesz złożyć je tak, że praktycznie nie zajmą miejsca w domu.

2. Pokrowiec na deskę

Zadaniem tego akcesorium jest uczynienie prasowania szybszym i bardziej komfortowym. Pokrowiec na deskę pokryty tytanową warstwą umożliwia jednoczesne prasowanie ubrań z obu stron. Wszystko dzięki temu, że tytan odbija ciepło i parę żelazka. Czas prasowania zmniejsza się więc o połowę! Pokrowiec łatwo się zakłada i zdejmuje. Akcesorium dopasowuje się idealnie do kształtu deski, co zapobiega powstawaniu fałd.

Jeśli prasowanie nie jest Twoją ulubioną czynnością i wolisz, gdy trwa ona jak najkrócej, zainwestowanie w to akcesorium z pewnością okaże się dobrą decyzją.

3. Siatka do prasowania delikatnych tkanin

Jeśli przed Tobą prawdziwe zadanie specjalne, wykorzystaj siatkę dostępną na stronie Leifheit. To akcesorium zapobiega przypalaniu delikatnej odzieży i powstawaniu błyszczących smug od żelazka. Dzięki jego zastosowaniu Twoje ubrania będą pięknie się prezentować przez lata. Jak używać siatki? Wystarczy przykryć nią ubranie i przejechać po niej żelazkiem.

Korzystając z tych wskazówek, możesz sprawić, że pranie i prasowanie ubrań stanie się szybsze i przyjemniejsze. Wypróbuj je już dziś!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%