Zamknij
REKLAMA

Rozpoczyna się budowa Panattoni Park Bydgoszcz III

12:00, 29.10.2020 | i
Skomentuj
REKLAMA

Grupa Accolade w wybudowanie  Panattoni Park Bydgoszcz III zainwestuje kolejne 35 milionów euro. Budowa nowych magazynów klasy A już się rozpoczęła.

Grupa Accolade w 2016 roku rozpoczęła budowę pierwszego parku na terenie dawnych zakładów chemicznych. Od tego momentu skala inwestycji poczynionych przez Accolade w rozwój lokalnej powierzchni magazynowej klasy A sukcesywnie rosła, aby osiągnąć poziom ponad 90 milionów euro w ramach dwóch nowoczesnych parków - Panattoni Park Bydgoszcz I i II. Obecnie trwają przygotowania do budowy trzeciej inwestycji Accolade, o powierzchni 46 000 mkw. i wartości prawie 35 milionów euro.

- Aktualnie trwa realizacja nowego kompleksu Panattoni Bydgoszcz III, przeznaczonego dla firmy Reconext, świadczącej usługi posprzedażowe w zakresie serwisu urządzeń elektronicznych. Budowa rozpoczęła się latem i zostanie ukończona w pierwszym kwartale przyszłego roku. Od blisko pięciu lat obecności w województwie kujawsko-pomorskim naszym celem jest nie tylko inwestowanie, lecz także ekspansja na obszarze o tak dużym potencjale. Nasze projekty, lokalne zaangażowanie, dobra współpraca z gminami i zorientowanymi na przyszłość najemcami pozwalają tworzyć nowoczesną infrastrukturę biznesową najwyższej klasy, która uatrakcyjnia region - mówi Michał Białas, Country Head Poland, Accolade.

Zakończenie budowy pierwszego etapu Panattoni Park Bydgoszcz III ma nastąpić w I kwartale 2021 roku. Inwestycja z certyfikatem BREEM oferuje szereg rozwiązań ekologicznych, takich jak oświetlenie oparte na technologii LED, wykorzystanie paneli fotowoltaicznych oraz wprowadzenie systemu zagospodarowania wody deszczowej.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%