Zamknij
REKLAMA

Bydgoski Jarmark Świąteczny rusza 1 grudnia online

11:54, 30.11.2020 | i
Skomentuj
REKLAMA

Oryginalne rękodzieło, tradycyjne wigilijne potrawy oraz kącik kulinarny –  we wtorek, 1 grudnia rusza interaktywna platforma Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego.

- Z powodu pandemii, w tym roku nie udało nam się zorganizować tradycyjnego jarmarku na Moście Staromiejskim. Aby wesprzeć kupców, którzy są z nami od kilku lat stworzyliśmy wirtualną wersję Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego. To też znakomita szansa dla bydgoszczan, by kupić oryginalne prezenty świąteczne, których nie znajdziemy w sklepach – mówi Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji w Urzędzie Miasta Bydgoszczy.

Od 1 grudnia na stronie www.jarmark.bydgoszcz.pl znajdziemy ofertę wszystkich wystawców, którzy mieli pojawić się w tym roku na moście Staromiejskim. Większość z nich rozpoczęła produkcję kilka miesięcy temu. Warto, w tym trudnym czasie wesprzeć ich, kupując ich produkty za pośrednictwem jarmarku przeniesionego do internetu.

"Na 26 wirtualnych stoiskach znajdziemy aromatyczne potrawy świąteczne, wypieki i słodycze, a także ręcznie robione ozdoby choinkowe i nietuzinkowe inspiracje na gwiazdkowe prezenty. Na jarmarku kupimy także bombki, ozdoby oraz rękodzieło, w tym m.in. zabawki czy biżuterię. Wystawcy będą oferować swoje produkty w dniach 1-31 grudnia" - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

FordonFordon

2 2

Nasza Królewska Bydgoszcz zadbała o swoich mieszkańców, nawet w tak trudnych czasach. 14:19, 30.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

predatorpredator

1 0

Ubożuchna ta oferta. Problem też w tym ,że np .Świat dobrych przypraw nie ma żadnego odnośnika do strony a niektóre sklepy tylko facebooka bez strony www to niestety słabe.Ratusz powinien jednak zadbać by oferta mogła dotrzeć do wszystkich. 07:03, 01.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz