Zamknij
REKLAMA

ALSTAL laureatem „Diamentów Forbesa” 2021

17:51, 01.02.2021 | i
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Diamenty Forbesa to wyróżnienie przyznawane co roku polskim firmom, które najszybciej zwiększają swoją wartość. W tym roku firma ALSTAL znalazła się w gronie laureatów w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln złotych!

ALSTAL Grupa Budowlana uplasowała się na drugim miejscu w województwie kujawsko-pomorskim w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln złotych.

Wyróżnione "Diamentami Forbesa" przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista jest rekordowo długa - liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Firmy z grona „Diamentów Forbesa” zostały podzielone na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych.

- Czujemy się wyróżnieni i bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w rankingu Forbesa. Niewątpliwie jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju. Diament Forbesa jest również dowodem na słuszność obranej przez naszą firmę strategii rozwoju - komentuje wyróżnienie Jarosław Szczupak, prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana

ALSTAL Grupa Budowlana to jedna z największych firm budowlanych w naszym kraju z całkowicie polskim kapitałem. ALSTAL ma na swoim koncie bardzo szerokie spektrum inwestycji na krajowym rynku: od budowy szpitali i centrów medycznych, przez farmy wiatrowe, po renowację zabytkowych gmachów.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%