Zamknij
REKLAMA

Trwa budowa salonu Agata w Bydgoszczy

10:53, 16.02.2021 | i
Skomentuj
REKLAMA

Budowa salonu meblowego Agata w Bydgoszczy zakończy się latem tego roku. Obiekt powstaje przy przy Centrum Handlowym Auchan w Fordonie.

Budowa Salonu Agata w Bydgoszczy rozpoczęła się we wrześniu minionego roku. Obecnie przy ul. Jasinieckiej, gdzie powstaje obiekt, prowadzone są prace związane z obudową elewacji obiektu i dachu. Wykonywane są również posadzki betonowe, a także trwają prace związane z tworzeniem zewnętrznych sieci sanitarnych i elektrycznych. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 14 400 mkw.

Jak informują przedstawiciele spółki, przedsięwzięcie zostanie zakończone w 3. kwartale tego roku. Generalnym wykonawcą jest firma Agata S.A. W nowym salonie Agata w Bydgoszczy  zatrudnienie znajdzie ok. 100 osób.

Agata S.A. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble i akcesoria wyposażenia wnętrz.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AgatonAgaton

4 1

Polska firma Agata jest konkurencją dla szwedzkiej firmy IKEA. która sprzedaje wyroby polskiego przemysłu meblarskiego i nie tylko pod własnym szyldem. I bardzo dobrze, bo < Dobre, bo Polskie >! 08:04, 17.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ji Keaa szajs Ji Keaa szajs

1 0

DOBRE MEBLE BO POLSKIE NIE BADZIEWIE Z CHIN I BANGLADESZU Z PAPIERU I DYKTY JEDNORAZOWKI ZA KROCIE OD KONKURENCJI AGATY NISZCZYLI POLSKI PRZEMYSŁ MEBLOWY 20:50, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%