Zamknij
REKLAMA

Budowa inkubatora przedsiębiorczości w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym pochłonie 23 mln zł

18:44, 03.03.2021 | i
Skomentuj Wizualizacja Urzędu Miasta Bydgoszczy
REKLAMA

25 lutego Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny podpisał umowę na dofinansowanie budowy inkubatora przedsiębiorczości. Unijne wsparcie to prawie 19 mln zł.

Na budowę inkubatora przedsiębiorczości Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny dostanie dofinansowanie kwotą w wysokości 19 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Umowę podpisano 25 lutego w Urzędzie Marszałkowskim.

Nowy obiekt powstanie pomiędzy nowym centrum technologicznym, w którym ulokowały się firmy rozwijające nowe technologie i centrum logistycznym firmy Lidl. Inkubator będzie składał się z dwóch części: 3-kondygnacyjnej biurowej oraz parterowej hali, w której będą mogły funkcjonować nowe podmioty gospodarcze. Hala będzie podzielona na ponad 20 boksów. W budynku przewiduje się możliwość zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, w tym  poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ponadto planowany jest zakup wyposażenia, oprogramowania oraz sprzętu IT niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania wybudowanej infrastruktury.

Obecnie trwa procedura wyboru wykonawcy prac budowlanych. Bydgoski Park Technologiczno-Przemysłowy na realizację inwestycji przeznaczy ponad 23 mln zł. Prace budowlane potrwają około półtora roku.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MarioMario

2 27

Ręce opadają.
Potężne pieniądze powinny zainteresować służby :( 21:32, 03.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jakie służby?Jakie służby?

27 2

czy ,te które dały 200 mln PLN z naszych podatków na "dzieła" toruńskiego zakonnika, obrońcę księży pedofilów? 21:40, 03.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

to nie wszystkoto nie wszystko

27 0

co ten pazerny,,doktor,, ( pazernośc to cecha mafii toruńskiej ) dostaje na realizacje swego nieadekwatnego do ,,stanu duchownego,, ego.Bujanie ( delikatnie rzecz nazywając ) zachłanność, brak pokory itp to cechy jakich NIE POWINIEN mieć zakonnik ( ale czy on nim rzeczywiście jest ? ).Na całe szczęście nie brakuje prawdziwych misjonarzy, zakonników i duszpasterzy, dzięki którym świat jest NAPRAWDE dobry.Toruń ze swoją ,,atmosferą,, niszczy nawet ludzi w sutannach.Przecież nie samym chlebem ( kasą wyrywaną a potrzebną na inne zbożne cele ) także ( a może przede wszystkim ) ,,zakonny biznesmen,, POWINIEN żyć. 11:44, 04.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%