Zamknij
REKLAMA

Targi INNOFORM w dniach 20-22 kwietnia w formule online

16:38, 07.04.2021 | i
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 20-22 kwietnia odbędzie się jedyne w Polsce wydarzenie online dla branży narzędziowo-przetwórczej.  W związku z obowiązującymi obostrzeniami organizatorzy Targów INNOFORM® - Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie tak opracowali program targów, aby każdy uczestnik mógł zapoznać się z najnowszymi trendami i doniesieniami ze świata, nawiązać cenne kontakty i poznać nowości technologiczne dostępne na rynku.

Targi INNOFORM® w tym roku rozpocznie międzynarodowa konferencja „ECO-DESIGN i Covid 19 – wyzwania i możliwości rozwoju branży narzędziowo-przetwórczej”. Wykład otwierający wygłosi światowej klasy ekspert - prof. Lothar Kroll. Podczas pierwszego panelu zaproszeni goście przybliżą uczestnikom sytuację firm w czasie pandemii, napotykane przez przedsiębiorców trudności oraz możliwe ścieżki rozwoju. Poruszona zostanie też kwestia roli branży narzędziowej w rozwoju gospodarczym regionu oraz całego kraju. Tematem przewodnim drugiego panelu będą zmiany w ustawodawstwie Unii Europejskiej związane z gospodarką obiegu zamkniętego. Poruszona zostanie też kwestia stosowania zasady ECO-DESIGN w branży narzędziowo-przetwórczej. Uczestnicy dowiedzą się, czy wszystkie zmiany prawne są rzeczywiście EKO oraz jakie zagrożenia, problemy i możliwości dają nowe regulacje. Zaprezentowany zostanie również międzynarodowy projekt pozwalający na nawiązywanie współpracy badawczo-rozwojowej w obszarze kreowania nowych produktów.

Drugiego dnia odbędzie się branżowa e-giełda kooperacyjna przygotowana przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz organizatora wydarzenia. Będą to indywidualne spotkania biznesowe, podczas których uczestnicy wymienią się kontaktami i nawiążą współpracę biznesową. Warunkiem udziału jest rejestracja na platformie match-makingowej i utworzenie na niej wizytówki firmy. Przedsiębiorcy przeglądając utworzone profile sami zdecydują z kim chcą odbyć rozmowę. 

Trzeci dzień będzie połączeniem wystawy targowej, konferencji i networkingu. Liderzy branży prezentować będą najnowsze produkty i usługi dostępne na rynku. Wirtualne spotkania z producentami i dostawcami to idealna okazja do nawiązania biznesowych relacji i poznania najnowszych trendów. Organizatorzy przygotowali też wirtualną platformę prezentacji i usług. Ma ona charakter e-katalogu firm, który umożliwia szybki kontakt z danym producentem. Udział w prezentacjach biznesowych pozwoli na poznanie skutecznych rozwiązań, które zapewniają przewagę konkurencyjną.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%