Zamknij
REKLAMA

Andrzej Bargiel gościem Dnia Otwartego Grupy Murapol w Fordonie

15:11, 29.05.2021 | i
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Klienci biura sprzedaży Grupy Murapol w Bydgoszczy przy ul. Akademickiej 13d, którzy odwiedzili dzisiaj mieszkaniowego dewelopera podczas "dnia otwartego" mieli wyjątkową okazję spotkania się z najsłynniejszym polskim narciarzem wysokogórskim.

Andrzej Bargiel, który w 2018 roku jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2, opowiadał o swoim najnowszym osiągnięciu związanym z wyprawą Karakoram Ski Expedition. 30 kwietnia 2021 roku jako pierwszy człowiek w historii zdobył szczyt Yawash Sar II w paśmie Karakorum, po czym zjechał z niego na nartach.

Gość Dnia Otwartego Murapola i ambasador firmy opowiadał o kulisach skialpinizmu, będącego połączeniem wspinaczki zimowej, wędrówki na nartach oraz zjazdu narciarskiego w terenie górskim, o znacznym stopniu nachylenia i dużych niebezpieczeństwach. Mówił o przygotowaniach do ekstremalnych ekspedycji i metodach treningowych oraz koniecznych cechach wymaganych przy uprawianiu tego sportu: doświadczeniu górskim, umiejętnościach orientacyjnych, doskonałej znajomości techniki zjazdu narciarskiego, odporności psychicznej.

Ogólnopolski Dzień Otwarty Grupy Murapol był też okazją do znalezienia mieszkania w atrakcyjnej cenie. Firma oferowała tego dnia rabat na nowe mieszkania do 29 tys. zł.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

skawskaw

0 2

Kompletny oszołom. Dla sławy ryzykuje życiem. Niewiele mądrzejsi są ci, którzy się nim zachwycają. 19:14, 29.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hmmhmm

0 0

A za taką przyjemność doliczą sobie później 500zł do m2 mieszkania? 20:09, 29.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%