Zamknij
REKLAMA

Najlepsi "Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2020" na gali w Fabryce Lloyda

18:48, 30.06.2021 | i
Skomentuj Gala XX edycji konkursu Pracodawca Pomorza i Kujaw. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

W Fabryce Lloyda odbyła się w środę 30 czerwca 2021 roku  gala XX edycji konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw".

Co roku Pracodawcy Pomorza i Kujaw przyznają firmom nagrody, które szczególnie odznaczają się dobrymi praktykami społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacyjności. Kapituła konkursu już po raz dwudziesty oceniła zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria, które pozwalają wyłonić najlepszych pracodawców, kierujących się etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne.

Organizatorzy uhonorowali laureatów konkursu dyplomami i statuetkami. Nagrody wręczyli Mirosław Ślachciak, prezes Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Waldemar Książczak, przewodniczący kapituły konkursu.

Laureaci konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020"
Kategoria konkursowa - Mikro i Mały Przedsiębiorca:
  • Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020” za wprowadzanie nowych usług w obszarze technologii cyfrowych oraz rozwój warunków pracy i wsparcia dla pracowników otrzymała firma EXIMO PROJECT sp. z o.o.
  • Wyróżnienie za zrealizowanie inwestycji wprowadzającej na rynek innowacyjne usługi eventowe oraz gwarantującej rewitalizację historycznego obiektu poprzemysłowego – Fabryki Lloyda otrzymała firma Les Higiena sp. z o.o.

Kategoria konkursowa - Średni i Duży Przedsiębiorca

  • Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020” za skuteczne wykorzystywanie potencjału technologii cyfrowych skutkujące organizacją nowoczesnych miejsc pracy opartych o rozwój zawodowy i przyjazne środowisko pracy otrzymała firma Atos Poland Global Services sp. z o.o.
  • Wyróżnienie za cyfryzację fabryki oraz równoległą dbałość o bezpieczeństwo, zdrowie i podnoszenie kwalifikacji pracowników otrzymała firma Tyco Electronics Polska sp. z o.o.
  • Wyróżnienie za wdrożenie nowoczesnych linii produkcyjnych mebli tapicerowanych skutkujące utworzeniem nowych miejsc pracy otrzymała firma GABI-BIS spółka sp. z o.o. sp. k.

Kategoria konkursowa Innowacyjna Firma

  • Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020” za unikatową realizację prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie genetyki i wirusologii gwarantującą specjalistyczne miejsca pracy otrzymał Instytut Genetyki Sądowej sp. z o.o.
  • Wyróżnienie za opracowanie i wdrożenie do produkcji falowników do zastosowania w instalacjach odnawialnych źródeł energii otrzymała firma Zakład Energoelektroniki TWERD sp. z o.o.
  • Wyróżnienie za prowadzenie prac badawczo-rozwojowych zgodnie z ideą ochrony środowiska skutkujących zgłoszeniem wynalazków w dziedzinie saun i basenów otrzymała firma AS PRODUKT Sebastian Pasturek.

Kapituła postanowiła przyznać specjalne nagrody poza kategoriami konkursu, doceniając w ten sposób kandydatów, którzy wykazali się szczególną inicjatywą w walce z pandemią COVID 19 i jej skutkami społeczno-gospodarczymi.

Wyróżnienie specjalne „Firma Społecznie Zaangażowana w dobie pandemii” za organizacyjne i finansowe zaangażowanie w walkę z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz wsparcie lokalnego biznesu w koronakryzysie otrzymałi: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud sp. z o.o. sp k.

Wyróżnienie specjalne „Firma Społecznie Zaangażowana w dobie pandemii" za społeczne wsparcie informacyjne dotyczące praw pacjenta, organizacji pracy oraz zasad pomocy publicznej w koronakryzysie skierowane do mieszkańców i firm regionu kujawsko-pomorskiego otrzymała Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp. k.

Wyróżnienie specjalne „Firma Społecznie Zaangażowana w dobie pandemii” za dynamiczną i elastyczną współpracę ze służbami publicznymi i przedsiębiorcami dotyczącą diagnostyki wirusa SARS-CoV-2, która znacząco pomaga w walce z pandemią COVID 19 otrzymał Instytut Genetyki Sądowej sp. z o.o.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%