Zamknij

Czyste i lśniące podłogi bez bakterii. 5 powodów, dla których warto mieć mopa parowego

13:26, 01.12.2021 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 13:29, 01.12.2021
Skomentuj

Marzą Ci się czyste i lśniące podłogi w całym domu? Pewnie tak, chociaż na samą myśl o mopie i wiadrze z brudną wodą robi Ci się słabo. Świeże i wypolerowane podłogi bez zacieków właśnie opuściły strefę Twoich marzeń. Przekonasz się, że mycie podłóg jest szybkie, wygodne i higieniczne. Zaskoczysz się, bo umyjesz nie tylko podłogę, ale większość powierzchni w całym domu. Idealna czystość jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Musisz tylko… sięgnąć po mopa parowego!

5 największych zalet mopa parowego

Czy warto kupić mopa parowego? Jakie są jego największe plusy? Czy jest wart swojej ceny? Zobacz!

Zdrowe sprzątanie

Dbasz o zdrowie swoje i wszystkich domowników (łącznie z futrzakami!). Mop parowy myje podłogę parą wodną, która jest bezpieczna dla zdrowia i całego środowiska.

Rezygnujesz z używania szkodliwych środków chemicznych, które powodują podrażnienie oczu i skóry. Mogą powodować też niszczenie podłóg i ich blaknięcie.

Usuwasz bakterie i roztocza

Masz małe dzieci, które uwielbiają bawić się na podłodze? A może dokucza Ci alergia, masz katar i kichasz?

Para wodna niszczy zarazki, bakterie, roztocza i inne drobnoustroje. Przynosisz sobie ulgę w alergii, a Twoje pociechy bezpiecznie bawią się na podłodze. Dodatkowo parą wodną dezynfekujesz zabawki i pluszaki.

Łatwe i szybkie sprzątanie

Mycie podłóg jest szybkie i łatwe. Mop parowy szybko się nagrzewa, a para wodna skutecznie rozmiękcza plamy.

Oszczędzasz siłę, bo nie musisz dociskać mopa do podłogi. Twoje plecy są proste i nie schylasz się, żeby szorować powierzchnię.

Praca z mopem parowym jest higieniczna. Zapominasz o nalewaniu wody do wiaderka i jej wymianie. Nie przenosisz wiaderka ze sobą z pokoju do pokoju. Plus jest taki, że nie wyżymasz mopa, więc Twoje ręce nie dotykają brudnej ściereczki.

Obsługa mopa parowego jest prosta. Przyciski i pokrętła są intuicyjne, a obsługujesz go 1 ręką. Mop jest poręczny i lekki, a ruchoma głowica dociera do kątów, narożników i zakamarków.

Podłoga bez zacieków

Podłoga jest czysta i bez zacieków. Mop parowy równomiernie myje podłogę i nie zostawia smug, a powierzchnia szybko wysycha.

Para wodna jest bezpieczna dla większości podłóg. Myjesz między innymi panele, terakotę i kafelki. Większość mopów parowych jest bezpieczna nawet dla delikatnych drewnianych podłóg.

Jest wielofunkcyjny

Sprzątasz różne powierzchnie w domu dzięki zestawowi akcesoriów. Jedno wielofunkcyjne urządzenie zastępuje kilka innych.

Myjesz okna, tapicerkę, fugi, armaturę łazienkową, czy zaschnięty tłuszcz w piekarniku. Odświeżasz ubrania, firany, zasłony i dywany. W niektórych zestawach masz nawet 10 różnych końcówek.

Jaki mop parowy wybrać?

Chcesz, żeby mop parowy sprzątał podłogi w Twoim domu? Świetna decyzja!

Która marka mopa parowego jest najlepsza? Który model wybrać? Czym się od siebie różnią? Lepszy jest tani mop, czy drogi?

Zobacz ranking 12 najciekawszych mopów parowych na stronie TrafionyZakup.pl. Którego z nich przygarniesz do swojego domu?

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%