Zamknij

Sunrise System rozwija się i szuka pracowników

13:53, 05.02.2013 ech
Skomentuj

Jest praca w Bydgoszczy dla absolwentów kierunków informatycznych i ścisłych oraz pasjonatów nowych technologii internetowych, a także dla tych, którzy będą umieli te usługi sprzedać na rynku, tzn. znaleźć dla nich klientów. Poznańska firma Sunrise System, lider usług marketingu w wyszukiwarkach, uruchamia w swoim bydgoskim oddziale przy Starym Rynku 20 duży dział pozycjonowania. Rekrutacja ruszyła 31 stycznia 2013 r. i pracę może dostać nawet 30 osób. Warunki płacy na stanowisku pozycjonera już w okresie próbnym, to 3 tys. zł brutto i zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

- Mamy już zgłoszenia pierwszych osób. Nie oczekujemy od nich specjalistycznych kwalifikacji np. w zakresie pozycjonowania, ale podstawy informatyczne muszą posiadać – mówi Małgorzata Kucharska-Grochocka z centrali Sunrise System. – Po przejściu etapu kwalifikacyjnego zapewniamy im udział w szkoleniach prowadzonych przez naszych najlepszych specjalistów – dodaje. Zawód pozycjonera czy inaczej specjalisty ds. SEO jest obecny na rynku pracy od kilku lat, ale ze względu na wąską specjalizację brzmi wciąż tajemniczo. Tymczasem pozycjonerem może zostać każda odpowiednio przeszkolona osoba o wykształceniu informatycznym lub takich umiejętnościach ? w gronie zatrudnionych pozycjonerów są absolwenci biologii, a nawet informatycznie uzdolnieni świeżo upieczeni? maturzyści, którzy są w trakcie zdobywania wyższego wykształcenia.

Oferta pracy na stanowiska pozycjonera i informatyka jest już dostępna na stronie internetowej firmy http://www.sunrisesystem.pl/praca.html wraz z ankietą rekrutacyjną, poprzez którą można wypełnić aplikację. Dalsze etapy rekrutacji to rozmowa kwalifikacyjna i Assesment Center ? ćwiczenia sprawdzające praktyczne predyspozycje kandydatów. Firma otwarta jest na osoby bez doświadczenia w branży, w tym świeżo upieczonych absolwentów.

Sunrise System poszukuje również operatywnych handlowców, którzy będą pozyskiwać nowych klientów biznesowych na usługi internetowe firmy. W tym przypadku planuje się zatrudnić nawet 40 osób, którzy mogą liczyć na 2 tys. zł brutto, a także na dodatkowe dochody w ramach systemu prowizyjnego.

Sunrise System sp. z o.o. jest agencją interaktywną działającą na rynku od 2003 roku. Firma zaliczana jest do liderów w branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych ? obsługuje obecnie kilka tysięcy przedsiębiorstw, świadcząc usługi takie jak na przykład optymalizacja i pozycjonowanie w wyszukiwarkach czy kampanie w mediach społecznościowych, w tym na popularnych Facebooku. Jest m.in. Certyfikowanym Partnerem Google w zakresie linków sponsorowanych, a także Certyfikowanym Partnerem Google Analytics.

(ech)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

JulieJulie

0 0

If some one desires to be updated with most recent technologies then he
must be visit this web page and be up to date everyday. Gape Hot Pics - <a href='https://games2nguoi.com/forum/profile.php?id=248704'>Celesta</a>, 12:20, 14.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Sunrise System - Uw Sunrise System - Uw

0 0

chciałabym wystawić negatywną opinie firmie Sunrise System

płace firmie 950 zł za pozycjonowanie, seo z czego tak naprawdę strona moja którą zajeła się ta firma , leci w dół umowa podpisana w sierpniu , strona zaczeła odnotowywać spadek i traci widoczność a dałam się namówić konsultantowi który mówił że złe opinie wystawia konkurencja nie wierzcie w to !!! ... w czerwcu 2020 roku nawet o 100% wyżej niż ta firma zaczeła go pozycjonować . Miła poprawić błedy w kodzie .... błędy są ! ich działania ograniczyły się tylko do dodania kilku wizytówek które tak naprawdę każdy z was może samodzielnie dodać .... nie podpisujcie żadnej umowy z ta firmą tzw Brak rekomendacji , dowody mogę wam przesłać z osobna dane znajdzie wpisując Konopna Farmacja Poznań - ta strona miała być tak wysoko wypozycjonowana przez tą firmę plus nie chcą zerwać umowy w trybie natychmiastowym za to nieróbctwo i oszustwo ! 19:28, 15.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%