17:54, 18.02.2018
Koszykarki Artego po emocjonującym meczu pokonały w meczu 18. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Basket 90 Gdynia 92:85. Bydgoszczanki szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyliły w dogrywce.
10
16:37, 18.02.2018
W piątek, 16 lutego, w sali Wyższej Szkoły Gospodarki odbyło się spotkanie z ks. Jarosławem Wąsowiczem, salezjaninem z Piły, duszpasterzem środowisk kibicowskich w Polsce, historykiem. Spotkanie połączone było z promocją najnowszej książki "Sektor Polska. Kibice, historia, patriotyzm", która opowiada o fenomenie religijnego i patriotycznego zaangażowania polskich kibiców.
18:39, 17.02.2018
Pałac przegrał w Łuczniczce w meczu 18. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z Chemikiem Police 1:3.
18:32, 17.02.2018
Koszykarze Enei Astorii pokonali w Prudniku Pogoń 90:83 i awansowali na 8. miejsce w tabeli I ligi.
11:15, 16.02.2018
Siatkarze Łuczniczki po przebudzeniu po dwóch przegranych setach pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:2.
22:13, 14.02.2018
Siatkarki Pałacu odpadły z rozgrywek o Puchar Polski. W ćwierćfinale przegrały w Pile z Eneą PTPS-em 1:3.
16:45, 11.02.2018
W 17. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet Pałac Bydgoszcz przegrał w Łodzi w Atlas Arenie z ŁKS-em Commerceconem 0:3.
18:05, 10.02.2018
Siatkarze Łuczniczki przegrali kolejny ważny mecz. Przedostania drużyna w tabeli PlusLigi Dafi Społem Kielce pokonała bydgoszczan 3:1.
17:45, 10.02.2018
W meczu 24. kolejki I ligi koszykarze Enei Astorii Bydgoszcz pokonali w Artego Arenie Siarkę Tarnobrzeg 87:74.
15:30, 08.02.2018
Kobieca reprezentacja Polski w koszykówce zagra w listopadzie w Artego Arenie dwa mecze w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy.
16:27, 07.02.2018
Przez dwa sezony prowadził w PlusLidze bydgoski Transfer (obecnie Łuczniczka), dzisiaj został trenerem reprezentacji Polski w siatkówce.
19:55, 04.02.2018
Artego Bydgoszcz przegrało w hicie 17. kolejki Energa Basket Ligi w Polkowicach z CCC 71:81.
18:24, 04.02.2018
Siatkarki Pałac w trzech setach pokonały dzisiaj w Łuczniczce ostatni zespół Ligi Siatkówki Kobiet - MKS Dąbrowa Górnicza i awansowały na 10. miejsce w tabeli.
18:48, 03.02.2018
Koszykarze Enei Astorii wysoko pokonali w Inowrocławiu Noteć: 98:61.
20:44, 02.02.2018
Takich emocji, jakie zafundowali kibicom siatkarze Łuczniczki i szczecińskiego Espandonu, dawno w bydgoskiej hali nie było. W czwartym secie siatkarze zafundowali obserwującym mecz 12 setboli i 8 meczboli, a w tie-breaku piłek meczowych było siedem.