Zamknij
REKLAMA

19 marca - od tego dnia dla żużlowców Polonii rozpocznie się nowy sezon

13:19, 09.03.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Plan pierwszego tygodnia przygotowań do nowego sezonu żużlowców Polonii jest taki: na zapoznanie się z torem przy ulicy Sportowej po zimowej przerwie wyjadą 19 marca, pierwszy trening punktowany zaplanowano na 21 marca, a dwa dni później mają odbyć się II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy.

Łaskawsza aura oraz korzystne prognozy pogody na kolejne dni sprawiły, że sztab szkoleniowy mógł opracować wstępny plan pierwszego tygodnia treningowego na torze. Zawodnicy Polonii po raz pierwszy po zimowej przerwie mają wyjechać na tor w poniedziałek, 19 marca. Dzień później ma zostać przeprowadzony drugi trening otwarty, a w środę (21 marca) ma odbyć się wewnętrzny trening punktowany pomiędzy dwoma drużynami, które stworzone zostaną z zawodników Polonii.

Na czwartek (22 marca) Polonia jest umówiona na wyjazdowy trening punktowany w Gnieźnie, a na zakończenie tygodnia (w piątek, 23 marca) mają zostać przeniesione z jesieni ubiegłego roku II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy. Zawody poprzedzone zostaną sztafetą lekkoatletyczną oraz prezentacją drużyny Polonii, a na ich starcie mają stanąć przede wszystkim żużlowcy zakontraktowani przez bydgoski klub na sezon 2018.

Plan żużlowców Polonii na pierwszy tydzień treningowy:
- 19 marca (poniedziałek) - pierwszy wyjazd na tor Polonii - trening otwarty
- 20 marca (wtorek) - trening otwarty
- 21 marca (środa) - wewnętrzny trening punktowany Polonia 1 - Polonia 2
- 22 marca (czwartek) - trening punktowany w Gnieźnie: Start - Polonia Bydgoszcz
- 23 marca (piątek) - II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy + prezentacja drużyny i sztafeta lekkoatletyczna

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone