Zamknij

Strefa kibica na Mundial za tydzień będzie gotowa

15:04, 05.06.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

14 czerwca ruszy strefa kibica mistrzostw świata w piłce nożnej przy Zawiszy. Obiekt będzie przygotowany do obsługi 2 tys. osób.

CWZS Zawisza wygrał ogłoszony przez miasto przetarg na organizację strefy kibica przy trybunie wejściowej na stadion przy ul. Gdańskiej 163. Dzisiaj, podczas konferencji prasowej, organizatorzy strefy poinformowali, że miejsce do wspólnego kibicowania będzie gotowe na inauguracyjny mecz mistrzostw świata w Rosji, czyli 14 czerwca. 

- Ruszyła budowa trybuny. Będzie ich więcej, a ta którą już widać, rozrośnie się. Powierzchnię strefy pokryje zielona murawa i niebawem strefa będzie gotowa - powiedział wiceprezes CWZS Zawisza Bydgoszcz Dariusz Bednarek.

Pomysłodawcą strefy i jej organizatorem jest Paweł Kowalski, szef marketingu i organizacji imprez CWZS. - Strefa będzie otwierana każdego meczowego dnia na dwie godziny przed pierwszym meczem i czynna będzie godzinę po zakończeniu ostatniego spotkania. Wstęp będzie bezpłatny, ale dla liczby kibiców nie większej niż 2 tysiące, bo na przyjęcie tylu fanów futbolu strefa będzie przygotowana - powiedział Paweł Kowalski.

Już wkrótce powierzchnia strefy pokryje się sztuczną nawierzchnią, na której zostaną zbudowane boiska do gry w piłkę dla najmłodszych. Telebim o wysokiej rozdzielczości i jasności będzie miał 28 metrów kwadratowych. Przy strefie  działać będzie  gastronomia. Wspólne kibicowanie zakończy się 15 lipca, kiedy to zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo świata w Moskwie.

Fot. Jacek Nowacki

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone