Zamknij
REKLAMA

Drużyna Zawisza rusza po kolejny awans

20:59, 09.08.2018 | ech
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Roman Bosiacki

W amfiteatrze Opery Nova przy nabrzeżu Brdy odbyła się dzisiaj prezentacja drużyny Zawiszy, która już w najbliższą sobotę w Kowalewie Pomorskim meczem z Promieniem rozpocznie walkę o kolejny awans, tym razem do IV ligi.

Amfiteatr Opery Nova i most Jana Kiepury zapełnił się dzisiaj ubranymi w klubowe koszulki kibicami Zawiszy. Tuż po godz. 19 piłkarze przypłynęli statkiem “Bydgoszcz”, a z kilkuset gardeł rozległo się gromkie “Zawisza, nigdy nie zginie!”.

Zawisza kontynuuje długi marsz na piłkarskie salony Polski i wspina się w hierarchii krajowych rozgrywek. W nadchodzącym sezonie walczyć będzie o awans do IV ligi. Działacze i kibice tryskali optymizmem, bo już niedługo niebiesko-czarni wybiegną na murawę stadionu Zawiszy i na swoim stadionie podejmować ligowych rywali.

Przemawiali szefowie Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza. Skarbnik klubu Jerzy Mickuś dziękował kibicom, 12 zawodnikowi, za wierne trwanie przy klubie, wiceprezes Adam Bułat sponsorom, którzy pomogli przetrwać drużynie, a teraz przyczyniają się do jej rozwoju.

Pierwszy mecz w klasie okręgowej Zawisza rozegra w Kowalewie Pomorskim w sobotę, 11 sierpnia, o godz. 17. 

(ech)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

LeśneLeśne

8 8

Prawdziwy Zawisza piłkarski to MUKS CWZS Zawisza bo tam jest prowadzone szkolenie dzieci i młodzieży 07:24, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KINIAKINIA

8 4

Zawisza jest TYLKO jeden Złoty ! Podróbką bydgoszczanie mówią Nie !!! 19:08, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone