Zamknij

Pałac nie sprawił sensacji. W ćwierćfinale Pucharu Polski wygrał Chemik

20:33, 30.01.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Na ćwierćfinale zakończyły siatkarki Pałacu udział w rozgrywkach Pucharu Polski. Przegrały dzisiaj w Policach z Chemikiem 1:3.

Sensacyjnie rozpoczął się ćwierćfinałowy mecz rozgrywek o Puchar Polski w Policach. Bydgoszczanki pierwszy set zagrały rewelacyjnie. Pałacanki dwukrotnie wychodziły na kilkupunktowe  prowadzenie (7:11, 13:16), ale mistrzynie Polski i aktualne liderki Ligi Siatkówki Kobiet niwelowały przewagę. Gdy eks-pałacanka skuteczny atakiem wyprowadziła gospodynie na prowadzenie (19:17), można było sądzić, że Chemik przejął kontrolę nad meczem. Ale nic z tego. Pałac w kolejnych zagraniach zadziwił w Policach wszystkich. Piłkę zbijały na przemian Polak-Balmas, Misiuna i Krzywicka i bydgoszczanki zdobyły osiem punktów pod rząd!

Dalej już tak dobrze nie było. W kolejnych trzech partiach dominowały już gospodynie i to one awansowały do turnieju finałowego o Puchar Polski.

Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (19:25, 25:15, 25:19, 25:20)

Chemik: Mirković, Grajber, Busa, Chojnacka, Ogbogu, M. Łukasik, Krzos (libero) oraz Pleśnierowicz, Mędrzyk, Bednarek, Gamma
Pałac: Polak-Balmas, Ziółkowska, Gałucha, Krzywicka, Misiuna, Mazurek, Jagła (libero) oraz Różyńska, Fedusio

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone