Zamknij
REKLAMA

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz na szóstym miejscu w Polsce. Bielsko-Biała wygrała po raz drugi

20:53, 15.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz kończy sezon 2018/2019 na 6. miejscu w Polsce. Fot. Jacek Nowacki

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał dzisiaj w Bielsku-Białej z 1:3 BKS Profi Credit w drugim meczu o piąte miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. W serii do dwóch zwycięstw BKS PROFI CREDIT wygrał 2-0.

Pałac w fazie zasadniczej dwukrotnie pokonał BKS Profi Credit bez straty seta. W play-off,  w rywalizacji o piąte miejsce w Lidze Siatkówce Kobiet, role się odwróciły i bielszczanki dwukrotnie pokonały bydgoszczanki w stosunku 3:1.

W pierwszym secie bydgoszczanki statystowały w grze gospodyń (9:1, 17:9). W drugim podjęły walkę. Na początku prowadziły (6:1, 12:6), ale potem BKS szybko odrobił stratę (16:16) i losy drugiego seta ważyły się do jego końca. Jednak w grze na przewagi blokiem błysnęła dwukrotnie Herelova i gospodynie prowadziły 2:0.

Przebieg trzeciej partii podobny był do drugiej. Inicjatywa należała do Pałacanek (6:1). Tym razem jednak gospodyniom nie udało się doprowadzić do remisu (15:16), choć niemal zniwelowały przewagę bydgoszczanek. Tym razem jednak to Pałac wygrał kluczowe piłki w secie.

Czwarta odsłona meczu była już tą ostatnią. BKS odwrócił wynik 6:9 na 14:10 i pewnie dograł mecz do końca.

Po drugiej porażce bydgoszczanek rywalizacja o piąte miejsce w Polsce została rozstrzygnięta.

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 26:24, 20:25, 25:19)

BKS: Nowicka, Mucha, Różański, Świrad, Herelova, Konieczna, Maj-Erwardt (libero) oraz Wellna, Krajewska, Jagodzińska, Kubacka (libero).

Pałac: Mazurek, Krzywicka, Fedusio, Ziółkowska, Misiuna, Gałucha, Jagła (libero) oraz Polak-Balmas, Różyńska, Andersohn.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone