Zamknij

IV Run Budlex for Women - 15 września. Trwają zapisy na jedyny bieg tylko dla kobiet

12:52, 03.09.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Beata Janczarska i Paweł Kranc. Fot. Jacek Nowacki

W niedzielę, 15 września, po raz czwarty wystartuje najpiękniejszy bieg sezonu w Bydgoszczy. Blisko 500 pań pobiegnie na 5-kilometrowej malowniczej trasie nad Starym Kanałem Bydgoskim w Run Budlex for Women.

Run BUDLEX for Women to wyjątkowy bieg, w którym rywalizują tylko panie. W tym roku, 15 września, ponownie pobiegną one po malowniczej trasie wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

Pięciokilometrowa trasa poprowadzi malowniczymi duktami nad Starym Kanałem Bydgoskim. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest firma Budlex S.A. Dystans nie jest zbyt długi. Pozwala na start tak doświadczonym biegaczkom, jak i początkującym zawodniczkom. Będzie to bieg z elektronicznym pomiarem czasu.

- Dlaczego bieg dla pań. Większość sportowych wydarzeń zakłada przede wszystkim sportową twardą rywalizację. W naszym biegu uczestniczki mają znaleźć chwile wytchnienia i wykorzystać czas na naładowanie akumulatorów pozytywną energią - wyznała Beata Janczarska z firmy Budlex. - Idea biegu się przyjęła i wytworzyła wśród jego uczestniczek klimat wzajemnego wspierania się w tym sportowym przedsięwzięciu - ocenił podczas konferencji prasowej promującej wydarzenie jego organizator Paweł Kranc z Agencji Marketingowej Green House.

Start i meta biegu usytuowane będą na skwerze nad Starym Kanałem Bydgoskim, u zbiegu ulic Nakielskiej i Bronikowskiego (za budynkami Klubu Sportowego Gwiazda). Bieg rozegrany zostanie na 2,5-kilometrowej pętli. Jedną z głównych nagród będzie m.in. wyjazd zagraniczny.

Rejestracja do Run Budlex for Women prowadzona jest poprzez Internet. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.runbudlex.pl. Zapisy potrwają do poniedziałku, 9 września lub do wyczerpania limitu 500 uczestniczek. Opłata startowa wynosi 39 zł.  Każda z uczestniczek otrzyma w pakiecie startowym pamiątkową biegową koszulkę i medal. Run Budlex for Women jest przeznaczony wyłącznie dla Pań. Panowie są zaproszeni do kibicowania.

Obok startu biegu zlokalizowana będzie strefa kibica z kącikiem dla dzieci. Dla młodszych dzieci zorganizowane zostaną warsztaty chemiczne, a dla starszych strefa gier planszowych. Bedzie kawa, lemoniada i popkorn.

Bieg w tym roku cel charytatywny zrealizuje przez pomoc malutkim podopiecznym Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, przy ul. Stolarskiej w Bydgoszczy.

Program:

  • 10.00 – 12.30 – odbiór pakietów startowych
  • 12.45 – rozgrzewka
  • 13.00 – start
  • 13.45 – zakończenie biegu
  • 14.00 – dekoracja
  • 15.30 – zakończenie imprezy

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone