Zamknij
REKLAMA

Siatkarki Pałacu zaprezentowały się przed nowym sezonem. W sobotę pierwszy mecz

20:22, 07.10.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

W sali konferencyjnej Hotelu City zaprezentowały się bydgoskie siatkarki, które w najbliższą sobotę, 12 października,  rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu w najwyższej polskiej lidze rozgrywkowej - Lidze Siatkówki Kobiet. Pałacanki w hali Immobile Łuczniczka zmierzą się z aktualnym wicemistrzem Polski, Grotem  Budowlanymi Łódź.

Siatkarki Pałacu z optymizmem rozpoczynają nowy sezon. W sezonie 2019/2020 Ligi Siatkówki Kobiet dalej występować będą pod nazwą Bank Pocztowy Pałac. W minionym sezonie Pałac dotarł do ćwierćfinału LSK i teraz wszyscy w klubie liczą na to, że nadchodzący sezon będzie co najmniej tak samo dobry. Takie nadzieje wyraził i takie życzenia drużynie złożył Waldemar Sagan, prezes Zarządu KS Pałac Bydgoszcz, który liczy też na to, że Pałacanki nawiążą do medalowych tradycji drużyny. Takie też są ambicje prezesa spółki Pałac Bydgoszcz Piotra Makowskiego i trenera Piotra Mateli.

Drużyna Pałacu u progu nowego sezonu liczy trzynaście zawodniczek. Skład na sezon 2018/2019: 1 - Patrycja Polak-Balmas, 3 - Monika Jagła, 4 - Marta Ziółkowska, 5 - Anna Stencel, 6 - Julia Reszelewska, 7 - Magdalena Mazurek, 8 - Ewelina Żurowska, 9 - Teresa Vanzurova, 11 - Marta Biedziak, 12 - Natalia Lijewska, 13 - Kinga Różyńska, 14 - Monika Fedusio, 16 - Izabella Rapacz.

Początek sezonu będzie dla Pałacu niezwykle trudny. W pierwszym ligowym meczu, 12 października, bydgoszczanki zmierzą się w Łuczniczce  z aktualnym wicemistrzem Polski, Grotem  Budowlanymi Łódź, drużyną, z którą w minionym sezonie przegrały walkę o półfinał LSK. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone