Zamknij
REKLAMA

Jerzy Kanclerz ogłosił skład Polonii na sezon 2020

15:39, 07.11.2019 | i
Skomentuj Kamil Brzozowski w nowym sezonie pozostanie kapitanem drużyny Polonii. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Prezes żużlowej Polonii Jerzy Kanclerz ogłosił skład drużyny, która w przyszłym roku walczyć będzie w Nice I Ligi Żużlowej.

Prezes Polonii Jerzy Kanclerz oznajmił dzisiaj podczas konferencji prasowej, że po awansie drużyny do Nice I Ligi Żużlowej najszybciej uzgodniono warunki kontraktów z kapitanem drużyny Kamilem Brzozowskim, Australijczykiem Joshem Grajczonkiem i Francuzem Dimitrim Berge. Jako juniorzy startować będą: Tomasz Orwat i Mateusz Jagła. Do tej dwójki najpewniej dołączy jako trzeci junior Mateusz Błażykowski.

Prezes Jerzy Kanclerz poinformował, że z drużyną umowami związała się też dwójka obcoktajowców - Duńczyk Andreas Lyager oraz Australijczyk Brayden McGuiness.  Kanclerz ogłosił również podpisanie trzyletniego kontraktu z adeptem Wiktorem Przyjemskim.

W barwach Polonii jeździć też będą Niemiec Kai Huckenbeck i David Bellego, który w minionym sezonie był najskuteczniejszym zawodnikiem w II lidze. Jerzy Kanclerz wyraził też przekonanie, że do bydgoskiego zespołu dołączą Mateusz Tonder z Falubazu Zielona Góra.

Podczas czwartkowej konferencji kontrakt z Polonią przedłużył Kamil Brzozowski. Kapitan bydgoskiego zespołu stwierdził, że największą siłą i atutem Polonii jest atmosfera panująca w klubie. - Atmosfera buduje wynik - powiedział Brzozowski i dodał, że w nowym sezonie będzie tak samo.

Jerzy Kanclerz i Kamil Brzozowski podpisują nowy kontrakt. Fot. Jacek Nowacki

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz