Zamknij
REKLAMA

Jerzy Kanclerz ogłosił skład Polonii na sezon 2020

15:39, 07.11.2019 | i
Skomentuj
Kamil Brzozowski w nowym sezonie pozostanie kapitanem drużyny Polonii. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Prezes żużlowej Polonii Jerzy Kanclerz ogłosił skład drużyny, która w przyszłym roku walczyć będzie w Nice I Ligi Żużlowej.

Prezes Polonii Jerzy Kanclerz oznajmił dzisiaj podczas konferencji prasowej, że po awansie drużyny do Nice I Ligi Żużlowej najszybciej uzgodniono warunki kontraktów z kapitanem drużyny Kamilem Brzozowskim, Australijczykiem Joshem Grajczonkiem i Francuzem Dimitrim Berge. Jako juniorzy startować będą: Tomasz Orwat i Mateusz Jagła. Do tej dwójki najpewniej dołączy jako trzeci junior Mateusz Błażykowski.

Prezes Jerzy Kanclerz poinformował, że z drużyną umowami związała się też dwójka obcoktajowców - Duńczyk Andreas Lyager oraz Australijczyk Brayden McGuiness.  Kanclerz ogłosił również podpisanie trzyletniego kontraktu z adeptem Wiktorem Przyjemskim.

W barwach Polonii jeździć też będą Niemiec Kai Huckenbeck i David Bellego, który w minionym sezonie był najskuteczniejszym zawodnikiem w II lidze. Jerzy Kanclerz wyraził też przekonanie, że do bydgoskiego zespołu dołączą Mateusz Tonder z Falubazu Zielona Góra.

Podczas czwartkowej konferencji kontrakt z Polonią przedłużył Kamil Brzozowski. Kapitan bydgoskiego zespołu stwierdził, że największą siłą i atutem Polonii jest atmosfera panująca w klubie. - Atmosfera buduje wynik - powiedział Brzozowski i dodał, że w nowym sezonie będzie tak samo.

Jerzy Kanclerz i Kamil Brzozowski podpisują nowy kontrakt. Fot. Jacek Nowacki

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz