Zamknij
REKLAMA

Gala Bydgoskiego Sportu w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym

20:46, 10.01.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj
Gala Bydgoskiego Sportu. Fot. Jacek Nowacki

W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbyła się Gala Bydgoskiego Sportu. Bohaterami wieczoru byli mecenasi bydgoskiego sportu, czyli ci, którzy stwarzają bydgoskim sportowcom dobre warunki do treningu. Sportowców nie było wielu. Ci najlepsi na obozach treningowych wykuwają  formę na olimpiadę w Tokio.

Ideą corocznej Gali Bydgoskiego Sportu jest przypomnienie największych sukcesów bydgoskich sportowców w minionym roku oraz wyróżnienie i podziękowanie dla firm wspierających działające w mieście kluby sportowe. Wszystkim tym, którzy tworzą bydgoskim mistrzom sportu dobre warunki do treningu podziękowania złożyli przewodnicząca Rady Miasta Bydgoszczy Monika Matowska-Gulczyńska i prezydent Rafał Bruski.

W tym roku sponsorów bydgoskich klubów sportowych było więcej niż w poprzednich latach. Z rąk przewodniczącej bydgoskiej rady i prezydenta za udzielane wsparcie bydgoskim sportowcom odebrali dyplomy i statuetki brązowych, srebrnych, złotych i diamentowych mecenasów bydgoskiego sportu 2019. Sportowców było mniej niż w poprzednich latach. Wiadomo, najlepsi szlifują na obozach treningowych formę na letnią olimpiadę w Tokio.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Brawa dlaSponsorówBrawa dlaSponsorów

2 0

Brawa dla Redakcji za ciekawe fotki. 09:37, 11.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bydziakbydziak

3 0

Bruski schudł a Matowska przytyła 15:39, 11.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone