Zamknij

Rudnik i Szenk pierwsi ma mecie 4. biegu sezonu City Trail w Myślęcinku

12:08, 19.01.2020 | i
Skomentuj

Damian Rudnik i Marta Szenk zwycięzcami czwartego biegu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Bydgoszczy w edycji 2019/2020. W zawodach w Myślęcinku udział wzięło 540 zawodników, a w biegach dziecięco-młodzieżowych 255 młodych sportowców.

Wynik najszybszego dzisiaj – Damiana Rudnika na 5-kilometrowej trasie to 15:21. Drugie miejsce zajął Adrian Bednarek (wynik 15:40), a trzeci na mecie zameldował się Piotr Frydrychowski (czas 16:16).

Najszybsza wśród kobiet – Marta Szenk – uzyskała wynik 18:12. Jest to jej najlepszy rezultat w trwającej edycji. Warto dodać, że Szenk wygrała klasyfikację generalną w poprzedniej edycji. Drugie miejsce wywalczyła dzisiaj Daria Maik (wynik 18:27). Jako trzecia na metę wbiegła Zuzanna Latańska (czas 18:37).

Zawody CITY TRAIL Bydgoszcz są poprowadzone ścieżkami Myślęcinka i Lasów Nadleśnictwa Żołędowo. Start, meta i biegowe miasteczko są zlokalizowane na Polanie Różopole.

Kolejny bieg w Bydgoszczy jest zaplanowany na 23 lutego, a ostatnie zawody trwającej edycji odbędą się 29 marca. Uroczyste podsumowanie sezonu będzie zorganizowane w kwietniu.