Zamknij
REKLAMA

Żużlowa Polonia Bydgoszcz ma nowego sponsora tytularnego

14:54, 20.02.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Roman Bosiacki

Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA ma od 20 lutego 2020 roku nowego sponsora tytularnego. Została nim rodzinna firma Abramczyk.


Dzisiaj w siedzibie żużlowej Polonii Bydgoszcz odbyła się uroczystość podpisania umowy sponsorskiej między bydgoską rodzinną firmą Abramczyk i Żużlowym Klubem Sportowym Polonia Bydgoszcz SA. W nowym sezonie startujący w I lidze zespół nazywać się będzie Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Umowa na sponsora tytularnego została podpisana na dwa lata.

Żużlowa Polonia po chudych latach z dużymi nadziejami wchodzi  w nowy sezon. W tej chwili klub ma podpisane umowy z 36 sponsorami.  - Budżet na najbliższy sezon szacujemy na 3,7 mln złotych. Ale może on wzrosnąć do 4 mln  zł - poinfomował prezes Polonii Jerzy Kanclerz.

Od 3 do 6 marca zespół wyjedzie na obóz do Cetniewa. Natomiast 6 marca w Centrum Handlowym Focus Mall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny. Jerzy Kanclerz zapowiedział, że będą na niej wszyscy zawodnicy. Obecnie skład Abramczyk Polonii tworzą: David Bellego, Dimitri Berge, Josh Grajczonek, Kamil Brzozowski, Kai Huckenbeck, Andreas Lyager, Matić Ivacić, Brayden McGuinness, Valentin Grobauer oraz juniorzy Nikodem Bartoch, Tomasz Orwat, Mateusz Jagła i Mateusz Błażykowski.

- Mam nadzieję, że klub w polskim żużlu, będzie miał taką pozycję, jaką ma firma Abramczyk w swojej branży  -  życzył obecny przy podpisaniu umowy prezydent Rafał Bruski.  Tomasz Gollob nie mógł być obecny na uroczystości, ale odtworzono film z komentarzem byłego mistrza świata. - Cieszę się, że razem będziemy tworzyć nową jakość naszej Polonii. Mam nadzieję, że obie strony będą bardzo zadowolone ze współpracy - powiedział Gollob.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone