Zamknij
REKLAMA

Piłkarska wiosna startuje od pucharowego meczu Chemik - Zawisza

18:18, 03.03.2020 | i
Skomentuj Zdjęcie z meczu 1. kolejki IV ligi Chemik - Zawisza rozegranego 11 września 2019 (0:4). Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

W sobotę, 7 marca, w samo południe rozegrany zostanie mecz 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz.

Po zimowej przerwie piłkarze wracają na boiska. W Bydgoszczy piłkarska wiosna rozpocznie się meczem 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz. Mecz rozpocznie się o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Wydarzenie odbędzie się jako impreza niemasowa i w związku z tym liczba jego uczestników nie przekroczy 999 osób.

Wstęp na spotkanie będzie biletowany. Bilet normalny kosztuje 10 zł, zaś ulgowy – 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży powyżej 6. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Przedsprzedaży biletów nie ma. Bilety będzie można kupić w dniu meczu od godziny 11:00 przy wejściu na stadion od strony ul. Glinki.

Dla kibiców udostępniona będzie mała trybuna stadionu, która zostanie podzielona na dwie równe części. Pierwsza część - sektory A (od strony ul. Glinki w głąb stadionu) przeznaczone będą dla kibiców drużyny gospodarzy oraz widzów neutralnych, zaś B (od strony marketu ALDI w głąb stadionu) – dedykowane będą kibicom drużyny gości. Bilety będą przypisane do poszczególnych sektorów.

W dniu meczu otwarcie bram wejściowych od strony ul. Glinki oraz ul. Bohaterów Kragujewca nastąpi o godz. 11:00. Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 11:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz derbowy w ramach IV ligi, rozegrany między Chemikiem a Zawiszą w sierpniu 2019 roku zakończył się wysokim zwycięstwem niebiesko-czarnych - 4:0. Dodajmy, że po meczu pucharowym Zawisza i Chemik 14 marca zmierzą się w meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi w Bydgoszczy

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Wyżyny Wyżyny

2 4

Do boju młodzi z Chemika 06:50, 04.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz