Zamknij
REKLAMA

Drużyna Abramczyk Polonii Bydgoszcz zaprezentowała się w Focusie

19:46, 06.03.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

W Centrum Handlowym Focus odbyła się dzisiaj prezentacja drużyny żużlowców Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Przed specjalnie na tę okazję zainstalowaną sceną w Centrum Handlowym Focus zgromadziła się dzisiaj duża grupa kibiców bydgoskiej drużyny żużlowej. Do tego kibicowskiego środowiska po kilku latach smuty wróciła nadzieja. W minionym sezonie poloniści awansowali do Nice I Ligi Żużlowej i w 2020 roku ścigać się będą z żużlowcami renomowanych polskich klubów. Inauguracja już za miesiąc. 5 kwietnia poloniści, którzy występować będą pod nazwą Abramczyk Polonia Bydgoszcz zmierzą się na torze przy Sportowej 2 z Ostrovią Ostrów.

Oklaskującym nową klubową ekipę i sportową drużynę kibicom, skład Polonii przedstawił prezes klubu Jerzy Kanclerz. Nadzieje na nowy sezon stanowić będą Kamil Brzozowski (kapitan drużyny), Dimitri Bergé, Matic Ivacić, Valntin Grobauer, Josh Grajczonek, Andreas Lyager, Kai Huckenbeck, David Bellego, Brayden McGuinness, Tomasz Orwat, Mateusz Jagła, Nikodem Bartoch, Mateusz Błażykowski, Wiktor Przyjemski.

Pełen optymizmu przed nowym sezonem Jerzy Kanclerz, studził jednak nadmierne nadzieje, wyznaczając cel dla beniaminka na nowy sezon: utrzymanie w I lidze. Prezentację uświetnił występ zespołu Żuki, który wykonał najnowszą klubową piosenkę.

Na torze, przed I-ligową inauguracją, formę drużyny Abramczyk Polonia Bydgoszcz już 28 marca na torze przy Sportowej 2 przetestuje Unia Leszno.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MaxMax

3 0

Dużo Polaków w składzie. 07:58, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RadekRadek

2 0

Powodzenia, będę kibicował... 15:48, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NickNick

0 0

Sami Polacy:
Dimitri Bergé,
Matic Ivacić,
Valntin Grobauer,
Josh Grajczonek,
Andreas Lyager,
Kai Huckenbeck,
David Bellego,
Brayden McGuinness. 12:58, 20.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone