Zamknij
REKLAMA

Drużyna Abramczyk Polonii Bydgoszcz zaprezentowała się w Focusie

19:46, 06.03.2020 | i
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

W Centrum Handlowym Focus odbyła się dzisiaj prezentacja drużyny żużlowców Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Przed specjalnie na tę okazję zainstalowaną sceną w Centrum Handlowym Focus zgromadziła się dzisiaj duża grupa kibiców bydgoskiej drużyny żużlowej. Do tego kibicowskiego środowiska po kilku latach smuty wróciła nadzieja. W minionym sezonie poloniści awansowali do Nice I Ligi Żużlowej i w 2020 roku ścigać się będą z żużlowcami renomowanych polskich klubów. Inauguracja już za miesiąc. 5 kwietnia poloniści, którzy występować będą pod nazwą Abramczyk Polonia Bydgoszcz zmierzą się na torze przy Sportowej 2 z Ostrovią Ostrów.

Oklaskującym nową klubową ekipę i sportową drużynę kibicom, skład Polonii przedstawił prezes klubu Jerzy Kanclerz. Nadzieje na nowy sezon stanowić będą Kamil Brzozowski (kapitan drużyny), Dimitri Bergé, Matic Ivacić, Valntin Grobauer, Josh Grajczonek, Andreas Lyager, Kai Huckenbeck, David Bellego, Brayden McGuinness, Tomasz Orwat, Mateusz Jagła, Nikodem Bartoch, Mateusz Błażykowski, Wiktor Przyjemski.

Pełen optymizmu przed nowym sezonem Jerzy Kanclerz, studził jednak nadmierne nadzieje, wyznaczając cel dla beniaminka na nowy sezon: utrzymanie w I lidze. Prezentację uświetnił występ zespołu Żuki, który wykonał najnowszą klubową piosenkę.

Na torze, przed I-ligową inauguracją, formę drużyny Abramczyk Polonia Bydgoszcz już 28 marca na torze przy Sportowej 2 przetestuje Unia Leszno.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (4)

MaxMax

3 0

Dużo Polaków w składzie. 07:58, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RadekRadek

2 0

Powodzenia, będę kibicował... 15:48, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NickNick

0 0

Sami Polacy:
Dimitri Bergé,
Matic Ivacić,
Valntin Grobauer,
Josh Grajczonek,
Andreas Lyager,
Kai Huckenbeck,
David Bellego,
Brayden McGuinness. 12:58, 20.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TedeeTedee

0 0

A skąd tych Polaków brać wystarczy przejechać się tramwajem i obejrzeć bydgoską młodzież. Tam nie ma z kogo wybrać same mięczaki z kółkami w nosie i w uszach a co niektórzy z pomalowanymi paznokciami.
08:51, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA