Zamknij
REKLAMA

Karnety na mecze Polonii w sprzedaży do 12 czerwca

18:58, 01.06.2020 | i
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Trwa dodatkowa sprzedaż na mecze żużlowców Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2020. Wejściówki obowiązujące na 7 meczów rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej będzie można nabywać w siedzibie klubu do najbliższego piątku, 12 czerwca. Wymiana zakupionych voucherów na właściwe karnety ruszy 1 lipca.

W związku z łagodzeniem obostrzeń sanitarnych ŻKS Polonia Bydgoszcz SA prowadzi dodatkową sprzedaż karnetów na mecze bydgoskiej drużyny w sezonie 2020. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, a ich nabywcy będą mieli gwarancję wejścia na stadion. Karnety będą obowiązywały na 7 spotkań rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Dodatkowa sprzedaż rozpoczęła się 3 czerwca, a zakończy w najbliższy piątek, 12 czerwca. Sprzedaż karnetów odbywa się w siedzibie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA przy ulicy Sportowej 2 (budynek administracyjny w parku maszyn). Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00. W najbliższy czwartek (Boże Ciało) kasa będzie nieczynna.

Przy zakupie nabywcy otrzymują vouchery, które będzie można wymieniać na właściwe karnety od 1 lipca (środa) również w kasie klubu. Dotyczy to także osób, które zakupiły całosezonowe wejściówki w pierwszym etapie sprzedaży.

CENY KARNETÓW W SEZONIE 2020

KARNETY (7 meczów rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej):

- trybuna główna (miejsca numerowane) - 400 zł

- sektor A (miejsca numerowane) - 180 zł

- sektor B (miejsca nienumerowane) - 150 zł

- ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 120 zł

- Młody Kibic (sektor B - dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2004 - 2013) - 90 zł

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz