Zamknij
REKLAMA

Siatkarki Pałacu po pierwszym treningu. Start Tauron Ligi za dwa miesiące

20:01, 20.07.2020 | i
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

W hali Immobile Łuczniczka odbył  się dzisiaj pierwszy trening zespołu seniorek Pałacu Bydgoszcz, rozpoczynający przygotowania do udziału w rozgrywkach TAURON Ligi w sezonie 2020/2021.

Trener Piotr Matela poprowadził dzisiaj w hali Immobile Łuczniczka pierwszy trening drużyny siatkarek Pałacu przed nowym sezonem TAURON Ligi 2020/2021. W zajęciach udział wzięło 15 zawodniczek. - Celem naszym będzie wygrać każdy mecz, ale na co nas będzie stać, trudno w tej chwili powiedzieć. To kompletnie nowy zespół. Odeszło siedem zawodniczek. Pierwsze mecze w sezonie pokażą, na co będzie nas stać - ostrożnie ocenił szanse i możliwości drużyny w nowym sezonie  trener Matela.

Pierwszy sprawdzian siatkarki Pałacu przejdą 31 lipca podczas  PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Warszawie. W turnieju bydgoszczanki zmierzą się z Radomką Radom, Eneą PTPS-em Piła i Leginovią. - Jeśli awansujemy, pojedziemy 7 sierpnia na finały do Gdańska - powiedział Matela.

W dniach 22-23 sierpnia Pałacanki zagrają w turnieju w Bydgoszczy, na który przyjadą drużyny Jokera Świecie i Enei PTPS-u Piła. Kolejny turniej przygotowawczy odbędzie się w Świeciu z udziałem tych samych drużyn.

Przed inauguracją ligi klub planuje jeszcze zorganizowanie sparingów z zespołami z Polic, Łodzi i Kalisza.

Pierwszy mecz w Tauron Lidze Pałac zagra na wyjeździe. 19 września zmierzy się w Radomiu z Radomką. Tydzień później, 26 września, Pałac podejmie rywala zza miedzy, Eneę PTPS Piła.

Kadra KS Pałac Bydgoszcz na sezon 2020/2021:

  • Atakujące: Aleksandra Dascalu, Paulina Reiter
  • Przyjmujące: Ewelina Krzywicka, Natalia Lijewska, Emilia Mucha
  • Środkowe: Magdalena Hawryła, Marta Ziółkowska, Kinga Różyńska
  • Rozgrywające: Magdalena Mazurek, Agata Michalewicz
  • Libero: Monika Jagła, Julia Reszelewska

Dodajmy, że na okres przygotowawczy do zespołu grającego w siatkarskiej elicie kobiet dołączyły juniorki: Zuzanna Kuligowska, Oliwia Durka, Natalia Kulig, Aleksandra Justka i Julia Sudnik.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

no nono no

1 0

jakie piękne dziewczyny ! Teraz chciałbym, aby za urodą poszła i dobra gra i dobre miejsce w tabeli rozgrywek !!! POWODZENIA 10:51, 21.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz