Zamknij

Derby Bydgoszczy dla Zawiszy! Wygrana z Chemikiem 3:1.

18:40, 24.04.2021 | i
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki

W meczu 23. kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz wygrywa w derbach Bydgoszczy z Chemikiem 3:1.

Piłkarze Zawiszy mecz 23. kolejki rozegrali na własnym stadionie z drugim w tabeli Chemikiem.

Na początku meczu, w 7. minucie od prowadzenia zaczęli piłkarze Chemika po samobójczym golu Tomasza Prejsa.

Dopiero w drugiej połowie Zawisza wyrównał bramką Tomasza Żylińskiego w 55. minucie. Już kilka minut później Kamil Żylski strzala bramkę na 2:1. Na 10 minut przed końcowym gwizdkiem, również on ustanawia wynik meczu na 3:1.

Zawisza Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 3:1 (0:1)

Po meczu, w tabeli prowadzi Zawisza (52 pkt.) i ucieka drugiej Włocłavii (46 pkt.). Chemik po przegranej spada na trzecie miejsce (44 pkt.).