Zamknij
REKLAMA

Marek Szymański i Marta Szenk triumfowali w CITY Trail w Myślęcinku

10:11, 24.07.2021 | i
Skomentuj Fot. Filip Kowalkowski
REKLAMA

23 lipca w Myślęcinku odbył się bieg z cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden onTour.  Zwycięzcą został Marek Szymański z czasem 16:20. Wśród kobiet zwyciężyła Marta Szenk (wynik 18:40).

W biegach z cyklu CITY Trail uczestniczy 10 miast, w których odbywają się biegi na dystansie 5 km, a wszystko w niespełna 2 tygodnie. Bydgoski bieg odbył się wczoraj. Zwycięzcą został Marek Szymański z czasem 16:20. Drugie miejsce wywalczył Maciej Tomaszewski (16:32), a trzeci był Maciej Myszkiewicz (16:34). Wśród kobiet zwyciężyła Marta Szenk (wynik 18:40). Drugą lokatę wywalczyła Julia Liv Gedin (18:54), a trzecie miejsce zajęła Agata Woźniakowska (19:18). Bieg główny ukończyło 227 zawodników.

Na uwagę zasługuje fakt, że zwyciężczyni zawodów – Marta Szenk to trzykrotna zwyciężczyni klasyfikacji generalnej Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. – Startów w CITY TRAIL mam już tyle, że trudno je zliczyć. Mam sentyment do tych biegów i nawet, gdy nie trenuję – chętnie tutaj startuję. Aktualnie nie szykuję się pod żadne konkretne dystanse. Mój główny cel to bieganie dla przyjemności. Traktuję treningi jako formę relaksu i odstresowania się – powiedziała na mecie Marta Szenk.

W Myślęcinku biegali nie tylko dorośli. Impreza rozpoczęła się od zawodów dzieci i młodzieży – CITY TRAIL Junior. Najmłodsi uczestnicy mieli do pokonania 300 m. Nieco starsi – 600 m. Młodzież biegała na dystansie 1 km oraz 2 km. W zawodach wzięło udział ponad 160 młodych sportowców.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%