Zamknij
REKLAMA

DIRTY DANCING MUSIC & DANCE SHOW w Bydgoszczy!

00:00, 08.10.2018 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne

Już 8 listopada w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędzie się  wyjątkowe widowisko muzyczne. Dirty Dancing Music & Dance Show w ramach trasy Dirty Dancing Tour 2018. 

Miłosnej historii Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo że ?lm jest dostępny od kilku dekad, jego fabuła wciąż porusza, bawi i zdobywa nowych fanów.

Z okazji 30 rocznicy premiery tego ?lmu, twórcy przedstawienia Dirty Dancing Music & Dance Show przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę. Historia dwójki bohaterów zakochanych tak w tańcu, jak i w sobie ożyła i została opowiedziana na nowo. Przedstawienie okazało się hitem na skalę ogólnopolską i nadal jest wystawiane publiczności w całym kraju. Do tej pory wystawione było prawie 40 razy. W tym w Warszawie w Teatrze Muzycznym Roma aż 12 razy, zawsze gromadząc komplet widzów na widowni.

- Wszyscy znamy wielkie przeboje, które pojawiły się w ?lmie, układy taneczne i choreogra?e także nie są dla nikogo czymś nowym. Dlatego postanowiłem zebrać wszystkie utwory z Dirty Dancing, nawet te które słychać dosłownie kilkanaście sekund w ?lmie i zaprezentować wszystko w pełnej wersji śpiewane na żywo przez specjalnie powołany na tę okazję zespół - Dirty Band. Całości widowiska dopełnia 30 osobowy zespół tancerzy, którzy do każdego z utworów prezentują znane z ?lmu układy choreogra?czne. Na potrzebę Dirty Dancing Music & Dance Show powstała również scenogra?a, która utrzymana jest w klimacie ?lmu.  Na niemal dwie godziny przenosimy widzów do roku 1963. To muzyczno-taneczna podróż, podczas której nikt nie będzie się nudzić… -  mówi reżyser spektaklu Jacek Lisewski. 

Dirty Dancing Music & Dance Show w Bydgoszczy. Hala Łuczniczka, 8.11.2018, godzina 19:00. Bilety: www.tixer.pl.

(artykuł sponsorowany)
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone