Zamknij

Golec uOrkiestra ponownie zagra w Bydgoszczy! Jubileuszowy koncert w Hali Łuczniczka!

13:01, 04.02.2019 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne

16 marca Golec uOrkiestra zagra koncert jubileuszowy w Hali Łucznika. Podczas występu z okazji XX-lecia zespołu nie zabraknie największych hitów jak „Ścierniksko”, „Słodycze” czy „Pędzą Konie”. Wystąpią również zaproszeni goście – Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska. To nie koniec niespodzianek. Już niedługo poznamy kolejnego gościa, który wystąpi wspólnie z Golcami.

Zespół Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie - „beskidzcy górale XXI wieku”, jak pisał o nich Janusz Stokłosa - jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów. Wierność własnym korzeniom, oryginalność w podejściu do kompozycji oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.

Jubileuszowy koncert to widowisko dla całej rodziny - od najmłodszych po seniorów. Dla dzieci od 4 do 12 lat obowiązują bilety ulgowe, najmłodsi słuchacze (do 3 lat) wejdą na koncert za darmo (na podstawie biletu rodzica lub opiekuna prawnego). Zniżki czekają również dla zorganizowanych grup powyżej 10 osób - wyjścia firmowe oraz prywatne.

Bilety od 49 zł do 129 zł dostępne są w Eventim, Kup Bilecik, Ebilet oraz w salonach Empik i sieci Media Markt.

Golec uOrkiestra - koncert jubileuszowy

Hala Łuczniczka

16 marca 2019

Bilety:

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone