Zamknij

Baśniowa przygoda w Krainie Oz. Spektakl w Adrii dla dzieci

12:08, 19.02.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kinoteatr Adria zaprasza 10 marca na bajkę dla dzieci z piękną oprawą plastyczno-muzyczną - "Czarnoksiężnik z Krainy OZ".  Mamy dwa podwójne zaproszenia i konkurs.

"Czarnoksiężnik z Krainy OZ" to bajka dla dzieci z piękną oprawą plastyczno-muzyczną. Adaptacja powszechnie znanej baśni o ponadczasowych wartościach: mądrości, miłości, odwadze i tolerancji. Opowiada ona o perypetiach dziewczynki imieniem Dorota, która dziwnym trafem znalazła się bardzo daleko od domu w zaczarowanej krainie pełnej kolorowych kwiatów i bajkowych łakoci. Spotyka tam wielu nowych przyjaciół: Stracha na Wróble, który zamiast rozumu ma w głowie kapsle, Cyberrobota bez serca oraz tchórzliwego Lwa. Z magiczną pomocą gospodarza tej krainy Czarnoksiężnika OZ oraz dzięki mądrości, miłości i odwadze dzieci uczestniczących w spektaklu wspólnymi siłami dają Strachowi rozum, Robotowi prawdziwe ludzkie serce, a strachliwemu Lwu iście królewską odwagę.

W scenie finałowej padają jednak słowa, że „wszędzie może być pięknie, jeśli się nie tęskni za bliskimi, ale tak naprawdę, to najpiękniej jest tam, gdzie jest nasz dom!"

Spektakl przygotowany przez Teatr Muza z Łodzi oprawiony jest w piękną scenografię, wzbogacają go bogate efekty sceniczne oraz wspaniała muzyka.

Na scenie zobaczycie Państwo czworo aktorów scen łódzkich.

Spektakl Teatralny
"Czarnoksiężnik z Krainy OZ

10 marca 2019 r. o godz. 12.00

Rezerwacje biletów: tel. 52 371 27 39; tel. 606-200-660

Bilety do nabycia:
- kasa kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39 pon-pt 9.00-17.00

- http://www.kupbilecik.pl/impreza-33544-czarnoksieznik.z.krainy.oz.bydgoszcz.html

Cena biletu: 30 zł

------------------

KONKURS

Na spektakl mamy dwa podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres: konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Który z przyjaciół spotkanych przez Dorotę w czarodziejskiej Krainie Oz budzi najwięcej sympatii? Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy jedną, naszym zdaniem, najbardziej ciekawą. Jej autorkę/a o wygranej i o sposobie odbioru nagrody poinformujemy mailem pół godziny później. Konkurs trwa do środy, 6 marca, do godz. 13. Zwycięzców o wygranej i o sposobie odbioru nagrody poinformujemy e-mailem pół godziny później. UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Info-Net24, sp. z o.o.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone