Zamknij

"Być kobietą" - spektakl dwóch bydgoszczanek w Światłowni

12:25, 02.03.2019 | i
Skomentuj
REKLAMA

W piątek, 8 marca, o godz. 18 w Światłowni przy ul. Św. Trójcy 15 w spektaklu z okazji Dnia Kobiet wystąpią  Steffi Mal i Ola Tatulińska.

W niezwykłym spektaklu słowno-muzycznym o kobietach i nie tylko wystąpią dwie bydgoszczanki: Steffi Mal i Ola Tatulińska.

Steffi Mal (Stefania Malinowska) to bydgoska wokalistka, uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych. Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS "Brda" i WKS "Zawisza". Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej. Ma za sobą współpracę z muzykami w kraju i za granicą, z zespołami: „Polish Music Band-SAS”, „Rajd Band”, „The Brass Band”, „Karo”, „Kapelnia Rodeo”, „Silver Duo”. Wystąpi z coverami znanych utworów polskich i zagranicznych.

Ola Tatulińska prowadzi od dwóch lat bloga „O co tu biega?, w którym publikuje zarówno teksty o życiu, jak i fotorelacje ze sportowych wydarzeń. Tematy, które porusza na blogu, bliskie są każdemu człowiekowi. Potrafi zarówno wzruszyć, jak i rozbawić do łez. Pisze opowiadania, felietony, eseje. Jej marzeniem jest wydanie książki. Jest mamą nastolatka. Praca polonisty daje jej poczucie spełnienia i ogrom satysfakcji. Za osiągnięcia w pracy z młodzieżą otrzymała w ubiegłym roku Nagrodę Prezydenta Bydgoszczy. Kocha życie, ludzi i sport. Jest żywiołową i pełną ekspresji indywidualistką twardo stąpającą po ziemi. Lubi tańczyć i śpiewać. Przebiegła kilka maratonów w Polsce i Europie, od paru lat bierze udział w triathlonach. Wiele razy stawała na podium. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie III miejsca w kategorii wiekowej w mistrzostwach Polski na dystansie pełnego Ironmana. Jako jedna z parudziesięciu kobiet przepłynęła 4 km, 180 km przejechała na rowerze, a następnie 42 km przebiegła. Wszystko to w jednym czasie i miejscu.

Wstęp na koncert - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz