Zamknij

W Światłowni w piątek piosenki Zbigniewa Wodeckiego, a w sobotę spektakl w ciemności

17:59, 07.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Roland Świstek

W piątek, 12 kwietnia, o godz. 18 w Światłowni przy ul. Św. Trójcy 15 piosenki Zbigniewa Wodeckiego zaśpiewa Roland Świstek, a w sobotę, 13 kwietnia, również o godz. 18 odbędzie się improwizowany spektakl w ciemności w wykonaniu grupy Trzy Słowa IMPRO.

Roland Świstek jest niewidomym artystą, laureatem wielu festiwali. W 2013 roku wygrał "Zaczarowaną piosenkę" - festiwal Anny Dymnej, gdzie śpiewał z Ryszardem Rynkowskim. Gra na fortepianie i gitarze. Podczas koncertu będzie mu akompaniował Jerzy Olszewski, a o Zbigniewie Wodeckim opowie znana bydgoska dziennikarka Krystyna Lewicka-Ritter.

Natomiast, w sobotę, 13 kwietnia, o godz. 18.00 improwizowany spektakl w ciemności w wykonaniu zespołu – Trzy Słowa IMPRO.

Trzej bydgoscy improwizatorzy: Ada Zurawska, Cezary Markiewicz i Jakub Dranicki  po raz trzeci przedstawią w Światłowni słuchowisko improwizowane na podstawie sugestii od widowni. Sztuka nie ma scenariusza, ani reżysera. Opowieść płynie na bieżąco wymyślana przez aktorów. Komedia, horror, thriller, bajka, nigdy nie wiadomo jaki rodzaj opowieści powstanie. Widownia w Światłowni ma równe szanse, nikt niczego nie widzi oczami, wszystko trzeba poczuć i zobaczyć sercem, a obrazy same popłyną namalowane wyobraźnią. Z pewnością będą to wyjątkowe chwile, bo każdy spektakl jest unikatowy.

Trzy Słowa IMPRO

Wstęp na wydarzenia - cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci - 8 zł.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

gminnygminny

0 0

Trudnym paschalne
Czas wyciszenia
Nie zauważyliście tego Państwo? 19:01, 16.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gminnygminny

0 0

Triduum 19:01, 16.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone