Zamknij

Kabarety zjadą latem do Bydgoszczy. Będą występy nad Brdą

11:18, 31.05.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Kabaret Ani Mru Mru. Materiał UMB

Kabaret Ani Mru Mru, Jurki, Kabaret Chyba, a także Andrzej Poniedzielski  bawić będą bydgoską publiczność w ramach letniego cyklu „Wieczór z kabaretem”. Występy zaplanowano na wieczorne wakacyjne czwartki. Wstęp wolny. 

Letnią porą Urząd Miasta zaprosi bydgoszczan na występy kabaretowe w ramach wakacyjnego cyklu „Wieczór z kabaretem”.  W tym roku w amfiteatrze przy Operze Nova zaprezentują się trzy formacje: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Jurki i Kabaret Chyba. Wisienką na torcie będzie występ Andrzeja Poniedzielskiego.

Pierwszy występ odbędzie się 4 lipca. Na scenie pojawi się jeden z najbardziej popularnych polskich kabaretów – Kabaret Ani Mru Mru. Zaprezentuje program pod hasłem: „Wakacyjnie”. Formacja odegra też najlepsze skecze z różnych programów z ostatnich lat. Nie zabraknie także niespodzianek z kultowego programu „Ostatnie Takie TRIO”.

18 lipca swój nowy program zaprezentuje Kabaret Chyba. Formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m. in. I miejsce w Przeglądzie Kabaretów Amatorskich PAKA w 2010 roku. Na scenie zobaczymy najlepsze skecze i dużą dawkę improwizacji.

Kabaret Chyba. Materiał UMB

W pierwszy czwartek sierpnia (1 sierpnia) przed publicznością wystąpi Andrzej Poniedzielski. Znany satyryk jest także współautorem wielu spektakli estradowych, poetą, autorem tekstów piosenek, gitarzystą i reżyserem. W 2011 roku otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Artysta znany jest z błyskotliwych tekstów i trafnych obserwacji rzeczywistości. W programie, który zaprezentuje w Bydgoszczy, oprócz satyry i humoru, znajdą się też piosenki.

Ostatnim spektaklem w ramach cyklu „Wieczór z kabaretem” będzie występ Kabaretu Jurki. Formacja z Zielonej Góry powstała w 1994 roku i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. To czwórka scenicznych indywidualności, które doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością.

Wieczór z kabaretem, amfiteatr nad Brdą, zawsze o godz. 19.00. Wstęp wolny. 

• 4 lipca - Kabaret Ani Mru Mru

• 18 lipca - Kabaret Chyba

• 1 sierpnia - Andrzej Poniedzielski

• 22 sierpnia - Kabaret Jurki

Andrzej Poniedzielski. Materiał UMB

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FinałFinał

2 3

Zamknijcie ten portal na cztery spusty, skoro w rubryce ?kultura? piszecie o kabaretach a o tym, że rząd nie da kasy na budowę Akademii Muzycznej milczycie, to jest manipulacja!!! 15:28, 01.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

runtrunt

3 2

Takie dno jak Ani Mru-Mru w Bydgoszczy? Dobrze że akurat w tym czasie będę nad morzem, bo tego Wójcika chyba osobiście bym jajkami obrzucił!! Matko, jak ja go nienawidzę!! 21:04, 01.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone