Zamknij

Finałowy koncert Rzeki Muzyki 2019 - zaśpiewał Janusz Radek

21:41, 25.08.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

W ostatnim koncercie tego lata z cyklu Rzeka Muzyki wystąpił Janusz Radek. Artysta w projekcie zatytułowanym "Kim ty jesteś dla mnie - Poświatowska/Radek" zaśpiewał najpierw swoje największe przeboje, a potem piękne i liryczne wiersze Haliny Poświatowskiej.

Koncert Janusza Radka znakomicie wpisał się w ostatni wieczór muzyczny tego lata z cyklu Rzeka Muzyki. Piosenki artysty wytworzyły poetycki nastrój przemijania i nostalgii.  Przyroda też dostroiła się do klimatu wieczoru. Promienie odchodzącego za widnokrąg słońca stworzyły naturalną scenografię finałowego widowiska nad rzeką.

Na koncert złożyły się największe przeboje Janusza Radka, a potem piękne i liryczne wiersze Haliny Poświatowskiej. Bydgoszczanie, którzy nadzwyczaj tłumnie wypełnili amfiteatr Opery Nova i okolice, gorącymi oklaskami nagradzali płynące nurtem rzeki piosenki.

Zauroczonej Rzeką Muzyki publiczności przyjdzie teraz poczekać na kolejne koncerty do kolejnych wakacji, do następnego lata.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ależależ

2 0

to wspaniały talent muzyczny o niespotykanej skali głosu, a co za tym idzie ogromnych możliwościach interpretacyjnych, co ten artysta umiejętnie czyni.Chętnie bym go posłuchał w sali, gdzie nagłośnienie nie musiałoby być tak,,wielkie,,, co z pewnością zwiększa jakość odbioru. 11:15, 26.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone