Zamknij

XXVII Bydgoski Festiwal Operowy odwołany!

13:45, 23.03.2020 | i
Skomentuj Dyrektor Opery Nova Maciej Figas. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Opera Nova w Bydgoszczy odwołała dzisiaj XXVII edycję Bydgoskiego Festiwalu Operowego, który miał się w tym roku odbyć od 25 kwietnia do 10 maja.

Opera Nova ogłosiła dzisiaj komunikat o odwołaniu XXVII Bydgoskiego Festiwalu Operowego.

"W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, przedłużeniu do odwołania ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury związane z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki.

W konsekwencji odwołane zostają zaplanowane na kwiecień spektakle "Traviaty" Giuseppe Verdiego oraz "Halki" Stanisława Moniuszki, natomiast planowana  na dzień 25 kwietnia 2020 roku premiera musicalu "Bulwar Zachodzącego Słońca" przeniesiona zostaje na termin późniejszy, uzależniony od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Odwołana zostaje także zaplanowana w okresie od 25 kwietnia do 10 maja 2020 roku XXVII edycja Bydgoskiego Festiwalu Operowego."

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

Fan operyFan opery

8 1

Wielka szkoda, bo program był super. 14:52, 23.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz