Zamknij

Światłownia zaprasza na koncert Kasi Chrzan - "Bez kokieterii"

18:36, 17.05.2020 | i
Skomentuj
REKLAMA

W piątek, 22 maja, o godzinie 20  Światłownia zaprasza na koncert online. Kasia Chrzan zaśpiewa w programie "Bez kokieterii".

Kasia Chrzan jest autorką dwóch płyt: „Ave Mama” i „Serce nocy”. Poetka i felietonistka. Stworzyła muzykę do filmów dokumentalnych Jarosława Mańki oraz jest inicjatorką nowatorskiego nurtu zwanego „ikonomuzyką”. Sama pisze teksty i komponuje swoje utwory. Eksperymentuje z głosem, używając go na przykład jako... instrumentu. Prowadzi audycje radiowe, w których słucha niezwykłych historii o życiu ludzi. Jest założycielką radia prawy.pl.

Jak sama mówi ten koncert skupia się wokół tekstu. To będą zwykłe-niezwykłe piosenki o nas – o ludziach. – Takimi jakimi jesteśmy nas wyśpiewam, bez monopolu na prawdę. Bo ludzie są po prostu... piękni i już - mówi Kasia Chrzan.

"Oglądając koncert wpłać 10 zł na konto Fundacji Światłownia – Kultura bez Barier. W ten sposób zachowujesz się w porządku zarówno wobec Artystki, jak i wobec Światłowni" - zauważa szef Otwartej Przestrzeni Grzegorz Dudziński.
Dokładny adres transmisji Światłownia udostępni  tuż przed godziną dwudziestą na FB Światłowni i na stronie swiatlownia.eu.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

szkodaszkoda

1 0

Bydgoszcz to prawdziwe zagłębie muzyczne, wylęgarnia prawdziwych talentów. Penderecki powiadał, że nie słucha amatorów, bo szkoda na to jego cennego czasu. A tu się jakąś amatorszczyznę promuję i hasła autorstwa M.Matowskiej, że każdy może być artystą...
Co za bezsens przy takim zapleczu artystycznym, jak Bydgoszcz. Jak zwykle: perły się rzuca przed... 00:36, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz