Zamknij

Tegoroczny Festiwal EnergaCAMERIMAGE w formule hybrydowej

16:04, 28.09.2020 | i
Skomentuj CKK Jordanki. Fot. Krzysztof Wesołowski
REKLAMA

Tegoroczna edycja Festiwalu EnergaCAMERIMAGE odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza możliwość w nim uczestnictwa zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

W tegorocznej edycji Festiwalu EnergaCAMERIMAGE miłośnicy X muzy będą mieli możliwość obejrzenia filmów oraz udział w całym wachlarzu wydarzeń towarzyszących zarówno na miejscu, w kinach festiwalowych, jak i za pośrednictwem festiwalowej platformy online.

Centrum Festiwalowe będzie znajdowało się w CKK Jordanki. Pokazy filmowe, seminaria, spotkania z twórcami filmowymi oraz panele dyskusyjne odbywać się będą również w Kinie Centrum CSW, siedzibie Fundacji Tumult, a także w Cinema City Czerwona Droga.

Za pośrednictwem platformy online Fudacja Tumult zaprosi uczestników nie tylko na seanse wybranych filmów, etiud, pilotów seriali czy wideoklipów, ale też umożliwi wirtualny spacer po Centrum Festiwalowym. Seminaria, konferencje prasowe, specjalistyczne panele dyskusyjne z twórcami będą również udostępnione w formule online. Festiwal EnergaCAMERIMAGE od w poprzednich edycjach był miejscem gorącej wymiany myśli technologicznej, dlatego także w tym roku organizatorzy postarali się o zebranie wiedzy o najnowszych dokonaniach w dziedzinie technik filmowych, tym razem w nowej, wirtualnej odsłonie EnergaCAMERIMAGE Market.

Tegoroczna edycja EnergaCAMERIMAGE odbędzie się w reżimie sanitarnym, co oznacza, że w kinach obowiązywać będzie limit miejsc (aktualnie limit wynosi 50% miejsc). Uczestnicy festiwalu będą zobowiązani do zachowywania dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa podczas udziału w wydarzeniach. Organizatorzy zapewnią środki ochrony sanitarnej i dezynfekcję sal kinowych oraz pozostałych miejsc, w których będą odbywały się wydarzenia EnergaCAMERIMAGE. We wszystkich miejscach festiwalowych obowiązywać będzie zasada zachowania dystansu pomiędzy uczestnikami.

Program festiwalu zostanie ogłoszony w drugiej połowie października.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawieszona została  tegoroczna odsłony programu Homestay.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wolontariacie organizator festiwalu prosi o zgłaszania się poprzez wypełnienie formularza, który jest dostępny na stronie internetowej festiwalu.

Sprzedaż kart wstępu zostanie uruchomiona w połowie października.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

szczery z m.Bydgoszcszczery z m.Bydgoszc

1 0

zachowam dystans spoleczny 50 km 15:55, 01.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA