Zamknij
REKLAMA

Galeria Miejska bwa zaprasza do zwiedzania wystaw

16:30, 04.05.2021 | i
Skomentuj Alicja Bielawska. Ćwiczenia z przeplatania czasów i miejsc
REKLAMA

Od wtorku, 4 maja, Galeria Miejska bwa została ponownie otwarta dla zwiedzających.

Po zluzowaniu obostrzeń epidemicznych Galeria Miejska bwa przy ul. Gdańskiej 20 ponownie udostępniła zwiedzającym przygotowane ekspozycje.

W głównej siedzibie przy ul. Gdańskiej 20 czynne są 2 wystawy:

  • Alicja Bielawska. Ćwiczenia z przeplatania czasów i miejsc, na której  autorka wprowadza widza w przestrzeń, w której miękkie linie rzeźb przenikają się z liniami na rysunkach, a płaszczyzny tkanin wyznaczają relacje przestrzenne. Otwarta do 16 maja.

oraz

  • Magdalena Rucińska. Międzyprzestrzeń, na której zaprezentowane są  m.in. prace pochodzące z doktorskiego cyklu Wyniesione z domu („Części pierwsze”, „Wywnętrzanie”, „Nie-miejsca”) oraz nowe obrazy z cyklu „Czułe miejsca”. Obrazy lapidarne w formie. Oszczędne w kolorze. Kameralne, powściągliwe, milczące. Otwarta do 20 czerwca

Z kolei na Gdańskiej 3:zobaczyć możnaekspozycję  Uauproject. Justyna Fałdzińska i Miłosz Dąbrowski. Warstwy. Na wystawę składa się kilka kolekcji form użytkowych. Jest to kolekcja zainspirowana imprezami rave oraz pandemicznymi techno imprezami online. Można również zobaczyć inne obiekty z pogranicza sztuki i designu, które są czymś więcej niż tylko funkcjonalnym przedmiotem. Otwarta do 29 maja.

Magdalena Rucińska. Międzyprzestrzeń. Fot. Tomasz Zieliński

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%