Zamknij

11:16, 06.11.2019
Od nowego roku wejdą w życie nowe przepisy dotyczące segregowania wszystkich odpadów. A od 1 listopada mieszkańcy Szwederowa, Górzyskowa, Glinek-Rupienicy, Wyżyn oraz Wzgórza Wolności już mogą segregować je na nowych zasadach, dzięki pilotażowi wdrożonemu przez miasto. Zgodnie z nimi papier trafi do pojemnika niebieskiego, a odpady bio do brązowego.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@bydgoszcz24.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz