Zamknij

niedziela, 15.07, godz. 16.00

Pałac Nowy w Ostromecku

Bilety: wstęp wolny

Podczas koncertu zaśpiewają Marta Ustyniak i Adam Zaremba, a Artur Pilch akompaniować będzie śpiewakom na fortepianie.

Marta Ustyniak (sopran) uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Zajęła III miejsce na VII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Złote Głosy Mazowsza oraz wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej 2012. Solistka Opery Nova w Bydgoszczy.

Adam Zaremba swoją edukację artystyczną rozpoczął w Chojnicach. W roku 2011 ukończył z wyróżnieniem Wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W roku 2011 zdobywca III miejsca oraz nagrody za najlepsze wykonanie arii operetkowej na konkursie „Złote głosy” w Warszawie. Zdobywca „ Złotego Słowika” w Nałęczowskim festiwalu Belcanto 2012. oszczy, Filharmonią im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, orkiestrą wojskową z Warszawy oraz orkiestrą wojskową z Torunia.

Artur Pilch - Absolwent Państwowego Liceum Muzycznego im. F. Chopina w Krakowie, w klasie fortepianu mgr. J. Lubienieckiego oraz Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w klasie fortepianu prof. E. Pobłockiej. Od 2005 roku jest zatrudniony w Operze Nova w Bydgoszczy na stanowisko korepetytora solistów, a także w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, gdzie poświęca się pracy z młodymi adeptami sztuki wokalnej, prowadząc zespoły operowe. W swoim dorobku artystycznym posiada cztery płyty CD.

Fot. Kosma

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone