Zamknij

sobota, 11.08, godz. 12.00-20.00

Plaża w Pieczyskach

Bilety: impreza otwarta

Drugi piknik charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Łatwo Pomagać. Wszystkie pieniądze zebrane podczas pikniku przeznaczone będą na wsparcie pacjentów onkologii i hematologii leczonych w Szpitalu Uniwersyteckim  im. A. Jurasza w Bydgoszczy i ich rodzin. Choroba dziecka to ogromne obciążenie finansowe dla rodziny na bardzo długi czas. Wielomiesięczny pobyt dziecka w szpitalu wymusza mnóstwo dodatkowych wydatków, dlatego bardzo potrzebne jest wsparcie tych dzielnych wojowników i ich rodziny w tym trudnym dla nich czasie.

Podczas pikniku będą m.in. zamki dmuchane i trampoliny, wystawa motocykli, malowanie buziek, porady kosmetyczek, konkursy i zabawy z Klaunem Bobkiem, loteria fantowa, w której nie będzie przegranych, bo każdy los wygrywa oraz ciekawe licytacje. Podczas zabawy, przy rytmach muzyki disco, poezji śpiewanej i cięższych brzmieniach, będzie można podziwiać, a i też zakupić prace wykonane przez naszych „małych Przyjaciół” z bydgoskiej onkologii, wystawionych w GALERII NIEZWYKŁYCH ARTYSTÓW.

Współorganizatorami zabawy są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Koronowo, Agencja eventowa „Pomysłowy Dobromir”, Koło Gospodyń Wiejskich z Bytkowic, DW Wojtas, Leonard Luther, Klaun Bobek oraz Ośrodek Wypoczynkowy „Rewita” w Pieczyskach.

Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bytkowic zadbają o kubki smakowe nawet najbardziej wymagających gości.

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone