Zamknij

czwartek, 14.03

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdańska 187

Targi INNOFORM® na dobre zadomowiły się w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Dwie poprzednie edycje targów, jedynego w Polsce tego typu wydarzenia, dedykowanego branży narzędziowo-przetwórczej, potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na taką właśnie imprezę targową, szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej.  Wpływ miało na to kilka czynników: m.in. bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta Wystawców, premiery maszyn i narzędzi oraz prezentacja innowacyjnych technologii. Przełożyło się to z kolei na olbrzymie zainteresowanie współtworzących wydarzenie firm. W tym roku udział w nim potwierdziło 360 Wystawców!  

Targi służyć będą zdobywaniu nowych kontraktów i zleceń, by w pełni wykorzystywać moce przerobowe w przedsiębiorstwie. Firmom z branży narzędziowo-przetwórczej zadanie to ułatwi nowość na Międzynarodowych Targach INNOFORM®, czyli Strefa Usług Przemysłowych. Wezmą w niej udział firmy podwykonawcze, które świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn.

Targi INNOFORM® to również doskonale skomponowany program towarzyszący, czyli specjalistyczne konferencje, podczas których eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Będzie to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.  Po raz kolejny przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Giełdzie Kooperacyjnej, która umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży.  To jednak nie wszystko: targi to idealne miejsce do realizacji planów i …rozwoju zawodowego. To świetna szansa dla szukających nowych wyzwań zawodowych (okazja do rozmowy z 360 potencjalnymi pracodawcami) oraz – z drugiej strony – dla przedsiębiorców, którzy w jednym miejscu mają dostęp do kilku tysięcy wysokiej klasy specjalistów.  Dlatego też Targom INNOFORM® towarzyszyć będzie Strefa Kariery – dla wszystkich szukających i oferujących pracę.

Organizatorzy zachęcają do rejestracji on-line i odbioru bezpłatnego biletu uprawniającego do zwiedzania Targów INNOFORM® (tylko do 8 marca!) oraz uczestnictwa w bogatym programie towarzyszącym.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.innoform.pl

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone