Zamknij
REKLAMA

niedziela, 14.07, godz. 15.00

Park Rozrywki w Myślęcinku

Bilety: wstęp wolny

Leśny Park zaprasza rodziny na spotkania pełne atrakcji do Parku Rozrywki w Myślęcinku! Do wspólnej zabawy wciągną Teatr Za Jeden Uśmiech i Szkoła Tańca ECHO art.

Rozrywkowe Lato otworzy spektakl o Rycerzu Bolko z Kociejdziury i Królewnie z Wieży w wykonaniu krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech. To zabawna historia dzielnego rycerza pragnącego ocalić uwięzioną królewnę Matyldę. Zadanie to okaże się niełatwe i mali widzowie śledzić będą perypetie i przeszkody, które będzie musiał pokonać odważny rycerz.

O godzinie 16.30 natomiast o dobrą zabawę zadba Szkoła Tańca ECHO art. To multimedaliści konkursów o randze ogólnopolskiej, wielokrotni mistrzowie Polski, mistrzowie Europy i medaliści mistrzostw świata. Doceniani za niezwykle wysoki poziom techniczny i artystyczny, a przede wszystkim za wyjątkowe choreografie. Poprowadzą animacje taneczne, gry i zabawy muzyczne, a także zaprezentują swoje turniejowe pokazy.

Na stoiskach obok Akademia Wynalazców pokaże, czym jest m.in.  robotyka i jak mądrze się bawić i uczyć jednocześnie, a Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w ramach wspólnej zabawy poza animacjami dla dzieci przedstawi ofertę edukacyjną dla najmłodszych.

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone