Zamknij

wtorek, 17.09, godz. 19.00

Multikino

Bilety: 75 zł

Stand-up comedy - NIE CHCECIE TAM BYĆ - Wojciecha Cejrowskiego oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Będzie to pełen humoru i zaskakujących spostrzeżeń z życia występ komediowy najsławniejszego polskiego podróżnika. Wojciech Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych. Na występ można spokojnie zabrać dzieci i babcię, bo WC nie przeklina i nie świntuszy.

Tytuł programu wcale nie jest prowokacyjny - NIE CHCECIE TAM BYĆ. "Zanim się dotrze do Indian, trzeba najpierw płynąć blaszanym statkiem, na którym jest miejsc pięćdziesiąt, a ludzi trzystu – to jest romantyczne pierwszego dnia, ale rejs trwa tydzień. Potem przesiadasz się do pirogi i od tej chwili na kolację masz albo pieczoną anakondę, albo nic. Codziennie. To brzmi kusząco? A co robić, gdy wódz wciska ci do hamaka najbrzydszą ze swoich żon? Moim zdaniem NIE CHCECIE TAM BYĆ. O takich rzeczach jest to przedstawienie. Pośmiejemy się wspólnie – ze mnie" - mówi WC.

Po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone