Zamknij

środa, 11.09, godz. 17.00

Stadion przy ul. Glinki 79

Bilety: normalny - 10 zł, ulgowy 5 zł

Zaległy mecz 1. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz. Po pięciu rozegranych meczach Chemik jest siódmy w tabeli z dorobkiem 10 punktów, a Zawisza trzynasty z 7 punktami na koncie.

Wejściówki można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7:00-21:00.  Dla kibiców udostępniona będzie mała trybuna stadionu, która zostanie podzielona na dwie równe części. Pierwsza część - sektory A, B, C, D (od strony ul. Glinki w głąb stadionu) przeznaczone będą dla kibiców drużyny gospodarzy oraz widzów neutralnych, zaś sektory E i F (od strony marketu ALDI w głąb stadionu) – dedykowane będą kibicom drużyny gości. Bilety będą przypisane poszczególnym sektorom. Wejście dla wszystkich widzów, niezależnie od sektora, dostępne będzie z obu stron trybuny.

W dniu spotkania otwarcie bram wejściowych od strony ul. Glinki oraz ul. Bohaterów Kragujewca nastąpi o godz. 16:00. Budynek klubowy zostanie w dniu  meczu zamknięty o godz. 15:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione.

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone