Zamknij

piątek, 08.11, godz. 17.30

Od 8.11.2019 do 8.11.2019

HSW Immobile Łuczniczka, ul. Toruńska 59

Bilety: od 9 zł

Mecz 4. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zagra z Grupą Azoty Chemik Police. Drużyna obecnego lidera Ligi Siatkówki Kobiet jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Chemik Police ma na koncie 5 wygranych: z Eneą PTPS Piła (dwukrotnie), DPD Legionovia Legionowo, Volley Wrocław i E.Leclerc Radomka Radom, czyli zespołami, które aktualnie znajdują się w drugiej połowie tabeli.

W ekipie z Polic jest kilka nazwisk, których kibicom żeńskiej siatkówki nie trzeba przedstawiać. W pierwszej kolejności należy wymienić Natalię Mędrzyk. W szerokiej kadrze trenera Jacka Nawrockiego są również przyjmująca Martyna Grajber, atakująca Martyna Łukasik oraz libero Paulina Maj-Erwardt.

Pałacanki rozpoczęły sezon 2019/2020 od bardzo dobrego występu przed własną publicznością. Na inaugurację, po bardzo wyrównanym pojedynku, przegrały jednak z wicemistrzyniami Polski Grotem Budowlanymi Łódź 2:3. Tydzień później Pałacanki ograły u siebie Wisłę Warszawa 3:0, a w 3. kolejce nie sprostały w Rzeszowie miejscowemu Developresowi SkyRes Rzeszów (3:0). W niedzielę, 3 listopada-w rozegranym awansem meczu 12. kolejki Pałac zrewanżował się w Łodzi ekipie Budowlanych. Bydgoszczanki wygrały pewnie 3:0, imponując organizacją w grze obronnej i skutecznością w ataku. Dotychczasowe wyniki dają naszemu zespołowi 6. miejsce w siatkarskiej elicie.

Spotkaniu z Chemikiem będzie towarzyszyć specjalna, biało-czerwona oprawa. Tuż przed pierwszym gwizdkiem wszyscy odśpiewają Mazurka Dąbrowskiego, aby uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.