Zamknij

środa, 13.11, godz. 18.30

Od 13.11.2019 do 13.11.2019

HSW Immobile Łuczniczka, ul. Toruńska 59

Bilety: normalny - 20 zł, ulgowy - 10 zł

Mecz 13. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi. Podopieczni Przemysława Michalczyka zmierzą się z zespołem z Zawiercia. Siatkarze Aluronu zebrali 8 punktów i zajmują piątą pozycję w ligowej tabeli. Zmierzyli się dotąd  z Cuprum Lubin, Indykpolem AZS Olsztyn, MKS’em Będzin oraz ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W ekipie gości gra wielu zawodników, których znamy z czasów gry w Bydgoszczy – rozgrywający Michał Masny, duet przyjmujących Marcin Waliński oraz Wojciech Ferens, a także libero Krzysztof Andrzejewski.

Bydgoszczanie z kolei w dalszym ciągu nie odnieśli zwycięstwa w tym sezonie. Po dwóch porażkach kolejno z Jastrzębskim Węglem i Projektem Warszawa, zmierzyli się na wyjeździe z radomianami, gdzie zdołali urwać gospodarzom jeden punkt .Dwa dni później podopieczni Przemysława Michalczyka udali się do Rzeszowa, gdzie przegrali z Resovią. Ostatni mecz też zakończył się porażką 0:3, tym razem z Bełchatowem.

Z drużyną z Zawiercia w historii Plusligi bydgoszczanie zmierzyli się 4 razy i tylko jeden mecz zakończył się zwycięstwem (sezon 2017/2018).