Zamknij

Stara Szkoła – koncert w Hangarze Kultury

Stara Szkoła – koncert w Hangarze Kultury
  • środa 1 grudnia, 19:00
  • 5.11.2021
  • Hangar Kultury, ul. Piwnika-Ponurego 10
  • 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu
Z okazji Zaduszek, już po raz trzeci w Hangarze Kultury, będzie okazja spędzić wieczór w bluesowo-rockowym klimacie piosenek inowrocławskiego zespołu STARA SZKOŁA, który w zeszłym roku obchodził swoje 10-lecie! Właśnie ukazała się druga płyta zespołu pt. „Koncert” z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka, Apostolisa Anthimosa i Michała Kielaka. Nowy krążek jest zapisem jubileuszowego koncertu, który odbył się w lutym 2020 roku.

Zespół o sobie:

Stara Szkoła istnieje od 2010 roku. Utworzyła go przyjacielska grupa facetów, wtedy po 50-tce, dla większości to pierwszy muzyczny zespół. Panowie grają własne kompozycje, których ważnym aspektem są niebanalne, budzące refleksje, autorskie teksty. Trudno określić styl tej muzyki balansujący pomiędzy blues – rockowymi, a w przypadku płyty „Coraz bliżej”, rock – bluesowymi brzmieniami. Naturalność i szczerość to główne cechy, zarówno muzyki jak i tego co widzimy na scenie.

Stara Szkoła gra w składzie: Iwona Gulczyńska – skrzypce; Tomek Kuczma – wokal, gitara; Sławek Kuczma – bas; Dziniu Monasterski – perkusjal; Heniu Chyła – instrumenty perkusyjne.

grudzień 2021


3.12 piątek
Pod batutą Antoniego Wita
4.12 sobota
Koncert organowy Luca Antoniniego